FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cu cat batem pe dinamo in retur?dar pe rapid sau national?

ss06.03.2005 08:39

dati un scor

Virgil06.03.2005 08:50

Important e ca-i vom învinge!

Si ei stiu ca nu ne pot sta în fata!

Daca vor scapa cu doar 2 goluri în halau,vor fi supermultumiti.

Pentru ca tot 2 a primit si Valencia.

dbd06.03.2005 10:40

daca pe detinatoarea cupei UEFA am batut-o cu 2-0 dar pe Din. Rap. si Nat. ??? cu cel putin 4-0 ... :wink:

Virgil06.03.2005 20:01

1-0 e suficient cu fiecare dintre ele pentru a le lasa în urma cu câte 9 puncte.In aceasta situatie titlul nu ne-ar mai putea scapa.

Teoctist09.03.2005 10:40

De ce sa ne batem aproapele?Sa-i scoatem din minti cu jocul nostru stelar si sa-i facem sa se resemneze sezonul acesta.Si desigur,urmatoarele 20-30.

Grinch09.03.2005 12:25

Facem scor de gala cu ei...

Teoctist09.03.2005 14:51

Vrei sa spui scor galactic probabil...

horse3709.03.2005 15:04

moderatie si cu piciorul pe frana. sa ne aducem aminte pentru cine nu stie. in '86 luam cupa la sevilla, da!? si ce am facut in finala cupei (la o saptamana sau doua) pe 23 cu Dinamo, mai stie cineva..aud...e pai va spun eu ca tot am fost pe stadion, am luat-o cu 2-1.

nu uitati ca mai toata suflarea fotbalului romanesc astazi vrea sa-si treaca o victorie in cont cu disperare in dreptul unei singure formatii si aceasta spre cinstea noastra este Steaua. dar cum si baietii nostri sant oameni nu-i exclus sa o mai faca si de oaie.

cu alte cuvinte entuziasm cu piciorul pe frana. si de o fi mai 1-0 peste tot, are sa fie super. iar in iunie campeones se va canta in Ghencea!

Teoctist09.03.2005 15:10

Bine spus horse.Mai ales în încheiere.Campioni !

Asa va fi,prin gratia Celui de Sus si vointa natiunii(steliste).

dbd09.03.2005 15:12

pai pe Rapid cu vreo 2-0 iar pe national cu 3-0 si pe Dinamo cu 3-0 sau 3-1.

Teoctist09.03.2005 15:15

Ba tu tii cu Dinamo,sau vrei sa-ti faci mâna buna cu reddog ? Cum sa dea Dinamo gol în templu?

Mystical_Phantom12.03.2005 03:29

Eu sunt de parere ca va fi 2-0 la noi si 1-1 sau 2-2 la ei!!!!! Sincer, sa fiu nu cred ca vom fi infranti de o echipa ca Villareal :)

Virgil12.03.2005 07:32

Mystical_Phantom,

daca ai fi citit câte ceva despre Villarreal,nu ai mai fi vorbit asa.Pentru ca în momentul de fata e mult mai buna decât Valencia si e echipa momentului în Spania.Nu mai spun ca la casele de pariuri e favorita la câsatigarea UEFA Cup.Daca îti spun ceva cele scrise de mine,în mod normal ar trebui sa ai o alta viziune despre cât de grele vor fi meciurile Stelei cu ea.

Daca nu,bate câmpii în continuare.

Grinch12.03.2005 09:03

Teoctist pe Dinamo putem sai batem si cu 1-0 si cu 2-1 in Ghencea , doar sa`i batem si luam campionatul.

dbd12.03.2005 09:43

si daca dau si ei un gol ce e ca doar noi o sa castigam teoctistule !

reddog12.03.2005 16:06

Visati in continuare, stelistilor!!! Dupa etapa a patra si probabil cea de-a doua, veti privi neputinciosi cum se diminueaza considerabil sansele voastre la titlu! Vorbim dupa... :wink:

Motanu D13.03.2005 01:10
Visati in continuare, stelistilor!!! Dupa etapa a patra si probabil cea de-a doua, veti privi neputinciosi cum se diminueaza considerabil sansele voastre la titlu! Vorbim dupa... :wink:

 

Asa e vorbim dupa... Desi nu cred ca=ti va mai arde sa intri pe acest forum dupa meciul direct...

bercan bogdan13.03.2005 10:29

SSTTEEAAUUAA Dinamo 5-0

SSTTEEAAUUAA Rapid 70-0.

bercan bogdan13.03.2005 10:36
Visati in continuare, stelistilor!!! Dupa etapa a patra si probabil cea de-a doua, veti privi neputinciosi cum se diminueaza considerabil s

ansele voastre la titlu! Vorbim dupa... :wink:[/qu

Steaua A FOST ESTE SI VA FII CAMPIOANA TARII.CEA MAI BUNA ECHIPA ESTE Steaua.Dinamo CAMPIOANA BLATURILOR.Rapid? A AUZIT CINEVA DE EI?NU CONTEAZA.VETI VENI IN Ghencea SI VETI PLECA CU 4 5 6 GOLURI PRUMITE FARA SA MARCATI.FORZA Steaua.D.J.BASA.I LOVE Steaua.

reddog14.03.2005 13:48
Visati in continuare' date=' stelistilor!!! Dupa etapa a patra si probabil cea de-a doua, veti privi neputinciosi cum se diminueaza considerabil s

ansele voastre la titlu! Vorbim dupa... :wink:[/qu

Steaua A FOST ESTE SI VA FII CAMPIOANA TARII.CEA MAI BUNA ECHIPA ESTE Steaua.Dinamo CAMPIOANA BLATURILOR.Rapid? A AUZIT CINEVA DE EI?NU CONTEAZA.VETI VENI IN Ghencea SI VETI PLECA CU 4 5 6 GOLURI PRUMITE FARA SA MARCATI.FORZA Steaua.D.J.BASA.I LOVE Steaua.[/quote']

 

Nu uita ca INCA Dinamo e campioana tarii!!! Iar 5-0 nu o sa vezi tu.

reddog14.03.2005 13:48
Visati in continuare, stelistilor!!! Dupa etapa a patra si probabil cea de-a doua, veti privi neputinciosi cum se diminueaza considerabil sansele voastre la titlu! Vorbim dupa... :wink:

 

Asa e vorbim dupa... Desi nu cred ca=ti va mai arde sa intri pe acest forum dupa meciul direct...

 

Eu nu dezertez... De ce sa nu mai intru? Oricum va batem. :lol: