Sunt sigur ca multi dintre voi deja anticipeaza plecarea lui Walter din vara. Si eu sunt sigur ca in maximum un an va pleca, va ramine pentru Champions League la vara. De fapt este normal sa plece, el are un mare viitor, va fi un mare antrenor si daca vreti sa fiu sincer am asa o senzatie de placere deosebita cind ma gindesc ca noi Steaua Bucuresti avem ocazia sa fim antrenati de un antrenor care va antrena peste ceva ani pe Inter, va lua titluri si cupe, va fi urmasul lui Cappelo, Lippi, Trappatoni etc. Acest gind ma face mindru si cind imi imaginez ca peste citiva ani el va spune intregii lumi ca prima echipa la care a cunoscut succesul ca antrenor a fost Steaua Bucuresti, simt ca zbor. Trebuie sa fim mindri ca lucram cu Walter Zenga- un mare antrenor!
