FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rezreve bune si titulari slabi

timarrc05.03.2005 15:55

De cand stiu, Steaua a tot avut rezerve mai bune ca titularii. Paraschiv a fost mai bine de un an rezerva lu' Falemi. Aliuta a fost in returul 2004 rezerva lui Paduret. Bostina a fost rezerva aproape 75%. De Dinita, sa nu mai vorbim... Dupa ce l-a tinut rezerva pe Oprita un retur intreg, in turul acest nu prea prindea nici banca de rezerve. Piturca l-a adus pe Petre Marin nu pentru a juca fundas stanga, ci pentru a juca pe dreapta in locul lui Ogararu. Pompiliu Stoica a fost alungat tot pentru a juca Petre Marin, cel care i-a facut "campanie" lui Zenga dupa ce a plecat Piturca. Deci recomand ca selctia sa se faca pe baza de competenta, nu de prietenii.

dbd05.03.2005 17:02

ai dreptate dar numai posta ceste subiecte la Steaua-villareal...ok ?