Dupa ce si-a exprimat dorinta de a nu mai juca la Steaua, Cyril Thereau a revenit la sentimente mai bune.
El a afirmat ca va face parte din lotul lui Olaroiu în stagiul de la Kaprun începând cu 25 iunie.
"In urmatoarele zile voi fi în Franta pentru a-mi vizita familia. Nu m-a sunat nimeni de la Steaua pentru a merge în Spania, la Valencia. Oricum, pe 25 ma întorc în România, la antrenamentele Stelei", a declarat Thereau.
