FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

UN MOMENT DE RECULEGERE PENTRU TITI BADEA

john_stelistu05.03.2005 09:23

UN STELIST ADEVARAT MERITA UN MOMENT DE RECULEGERE. PROPUN CA INAINTEA MECIULUI CU VILLAREAL SA TINEM UN MOMENT DE RECULEGERE PENTRU STELISTUL ADEVARAT Titi Badea.

dbd05.03.2005 11:14

eu o sa tin...ca merita...

Virgil06.03.2005 20:04

Asa a fost sa fie.Impresionant final.

ADRIAN PACURAR07.03.2005 13:16

Sa fie fericit acolo sus , ca ramanem noi aici , ca sa sustinem echipa si sa o putrtam spre victorie.

Teoctist09.03.2005 10:37

Mai fericit ar fi fost aici jos.Pentru ca sigur ar fi sustinut echipa si s-ar fi bucurat sa asiste la o mare sarbatoare a echipei sale de suflet.

Dumnezeu sa-l pomeneasca întru Imparatia Sa.