05.03.2005 09:23
UN STELIST ADEVARAT MERITA UN MOMENT DE RECULEGERE. PROPUN CA INAINTEA MECIULUI CU VILLAREAL SA TINEM UN MOMENT DE RECULEGERE PENTRU STELISTUL ADEVARAT Titi Badea.
UN STELIST ADEVARAT MERITA UN MOMENT DE RECULEGERE. PROPUN CA INAINTEA MECIULUI CU VILLAREAL SA TINEM UN MOMENT DE RECULEGERE PENTRU STELISTUL ADEVARAT Titi Badea.
eu o sa tin...ca merita...
Asa a fost sa fie.Impresionant final.
Sa fie fericit acolo sus , ca ramanem noi aici , ca sa sustinem echipa si sa o putrtam spre victorie.
Mai fericit ar fi fost aici jos.Pentru ca sigur ar fi sustinut echipa si s-ar fi bucurat sa asiste la o mare sarbatoare a echipei sale de suflet.
Dumnezeu sa-l pomeneasca întru Imparatia Sa.