Sper sa va placa, mie unu imi place super mult
steagcruce2 ![]()
steagcruce2
Imi pare rau ca nu pot pune direct filmul sa il vedeti aicea nu imi da voie
((
Sper sa va placa, mie unu imi place super mult
steagcruce2 ![]()
steagcruce2
Imi pare rau ca nu pot pune direct filmul sa il vedeti aicea nu imi da voie
((
E super filmul...la fel ca si versurile...totusi sunt foarte curios cine a compus versurile...
Bravo si la mai mare
sper sa faci unu si cu Steaua
Da tu ai cantat melodia ??:-? ca nu am auit de ea ![]()
Apropo
are cineva melodia aia cu Steaua in care se aude galeria zicant " Forza STEAU Forza STEAU EEEE EEE !! " ??
Zicetimi si mie cum se numeste va rog .
E super filmul...la fel ca si versurile...totusi sunt foarte curios cine a compus versurile...
ma n ustiu cine lea compus dar melodia mia dato un prieten
Bravo si la mai maresper sa faci unu si cu Steaua
Da tu ai cantat melodia ??:-? ca nu am auit de ea
Apropo
are cineva melodia aia cu Steaua in care se aude galeria zicant " Forza STEAU Forza STEAU EEEE EEE !! " ??
Zicetimi si mie cum se numeste va rog .
Dami melodia si mai vorbim..ca de mult vreau sa fac unu cu Steaua dar nu am o melodie calumea
ma n ustiu cine lea compus dar melodia mia dato un prieten
Atunci poate imi spui cine canta...ca vreau piesa...
Melodia cred ca e cantata de cineva de la CTC sau de Cedry2k ca e stilul lor... Si vocile sunt asemanatoare da' n-am auzit-o niciodata. Oricum daca afla cineva cum se numeste scrieti si voi pe aici...!
Canta SDST si melodia se numeste "Ingeri deasupra Romaniei".
Canta SDST si melodia se numeste "Ingeri deasupra Romaniei".
Asa e nam apucat sa raspund..bv pentru raspuns..vad ca va place..imi pare bine steagcruce2
Dami melodia si mai vorbim..ca de mult vreau sa fac unu cu Steaua dar nu am o melodie calumea
Iti zic cum se numesc si le iei si tu de la DC++ sau cam asa ceva
Scooter - I Like it Loud Gaz Pe Foc - Imn Steaua Bere Gratis -Imn Steaua
Imn Armata Ultra - Imn Steaua Pachulo si Bogdan Dima - Forza Steaua
Si mai poti gasi melodi cu Steaua aici : http://www.fansteaua7.srv.ro/dow_audio.html
Si aici poti gasi melodi din galeria Stelei : http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/15/year/
Iti urez mult Succes ![]()
Ascultati si "Scrisoare de pe front" tot de pe acelasi album, o alta piesa foarte buna.
Iti zic cum se numesc si le iei si tu de la DC++ sau cam asa ceva
Scooter - I Like it Loud Gaz Pe Foc - Imn Steaua Bere Gratis -Imn Steaua
Imn Armata Ultra - Imn Steaua Pachulo si Bogdan Dima - Forza Steaua
Si mai poti gasi melodi cu Steaua aici : http://www.fansteaua7.srv.ro/dow_audio.html
Si aici poti gasi melodi din galeria Stelei : http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_...e/type/15/year/
Iti urez mult Succes
nu mai da ![]()
Valeu, fantomass, ti-ai dat foc la valiza, ti-ai turnat cenusa-n cap, ai dat cu [.....] in fasolea proprie. Asteapta-te la o multime de mass-uri si mesaje absurde, trimise din plictiseala.
Ascultati si "Scrisoare de pe front" tot de pe acelasi album, o alta piesa foarte buna.
Sunt tari... Cel mai bun album de underground de anul' asta...
Mi-am luat si eu tot albumul...e super tare :biggrin:
http://www.hiphopkulture.ro/stiri/stiredetalii.php?id=356
De aici puteti lua intreg albumul!merita!![]()
melodiile si filmuletele sunt misto si ce este si mai ciudat pentru muzica din ziua de azi...chiar au si un mesaj de transmis.
steagro
[...]
Mie mi se pare cel putin penibil sa scrii "istoria Romaniei in versuri" pe un filmulet youtube de 5 minute cu imagini de epoca si muzica hip-hop.
La fel de scarboase mi se pare si campania prin care aceasta "istorie a Romaniei in versuri" este promovata cred ca am primit zeci de mesaje cu linkul asta.
Apropo, posta cineva ca se poate cumpara albumul, etc.
S-ar putea sa fie teapa, nu-s sigur, dar stiu ca SDST au hotarat sa nu comercializeze albumul ci sa-l ofere gratuit spre download-are pe un site. Eu unul asa am facut.
Apropo, posta cineva ca se poate cumpara albumul, etc.S-ar putea sa fie teapa, nu-s sigur, dar stiu ca SDST au hotarat sa nu comercializeze albumul ci sa-l ofere gratuit spre download-are pe un site. Eu unul asa am facut.
Albumul a fost pus intr-adevar la download pe mai multe site-uri, insa cine si-l doreste in original il poate achizitiona asa cum am mai spus si in post-ul anterior.
pentru mai multe detalii(si/sau credibilitate) pot fi consulate si doua din site-urile de "profil":
http://www.hadesrecords.com/forum/viewtopic.php?t=4812
http://www.facemrecords.ro/forum/viewtopic.php?t=439
Daca ai downloadat albumul de pe net asta nu inseamna ca il ai.
May peace prevail on earth! ![]()
Daca ai downloadat albumul de pe net asta nu inseamna ca il ai.
N-o sa stau acum sa ma cert cu tine. Bine, nu-l am.
Mie mi se pare cel putin penibil sa scrii "istoria Romaniei in versuri" pe un filmulet youtube de 5 minute cu imagini de epoca si muzica hip-hop.La fel de scarboase mi se pare si campania prin care aceasta "istorie a Romaniei in versuri" este promovata cred ca am primit zeci de mesaje cu linkul asta.
O "campanie" nu poate exista fara sa fie organizata. Cei ce au apreciat acest material in intregime sau partial si-au luat libertatea de a-l promova dezorganizat.
Titlul dat filmului de pe youtube reflecta doar perspectiva narativului istoric. Modul de prezentare tine de libera exprimare.
Imaginile nu sunt de epoca, ci sunt doar imagini, muzica nu este hip-hop ci este doar muzica.
Mie mi se par scarboase dezacordurile inserate in critici de peluza.
Numai bine, domnule Stan Patzitul.
e .. ok asa cum a iesit insa inainte de a fi facut clipul, ar fi trebuit sa te interesezi cat de cat despre melodie si sa creditezi SDST (si in special pe underman) pentru piesa..