FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alexandru Tudose - imprumutat La Gloria Buzau

SteauaToronto13.06.2007 19:23

tudose_alexandru.jpg

 

Data nasterii : 3 Aprilie 1987

 

Locul nasterii : Galati

 

In sezonul 2007-2008 va fi imprumutat la Gloria Buzau.

Danny13.06.2007 20:39

Pe ce post joaca? E mijlocas? De unde au venit jucatorii astia? Cumva de la juniori?

se7en13.06.2007 22:47

Fundas, venit de la juniori. A trecut si pe la Otelul am impresia!

SteauaToronto13.06.2007 22:50

Danny, copilas esti tu la 15 ani. Te rog sa te calmezi si grow up ca ti se apropie un ban!

Danny14.06.2007 19:10

Scuze de offtopic: imi cer scuze ca te-am deranjat, SteauaToronto, dar chiar nu auzisem de jucatorii astia. Sper sa se departeze banul ala de mine.

MadFroG15.06.2007 07:32

O singura data am auzit de Tudose. Cand a fost spitalizat dupa un accident cu motocicleta.

In rest, un MARE JUCATOR!

The_Foxes29.07.2007 17:44

Foarte bun jocul lui Tudose azi impotriva lui Dinamo... aduce mult cu Chivu... sa speram ca va creste si mai mult!

JDERUL29.07.2007 18:05

Mi-a placut cum a jucat in seara aceasta! A "simtit" jocul si nu s-a precipitat deloc. Felicitari!

Raul198829.07.2007 18:07

Ii doresc sa prinda anul asta mai multe meciuri la Gloria Buzau ca la UTA anul trecut si sa faca treaba buna acolo! :happy: