
Data nasterii : 3 Aprilie 1987
Locul nasterii : Galati
In sezonul 2007-2008 va fi imprumutat la Gloria Buzau.

Data nasterii : 3 Aprilie 1987
Locul nasterii : Galati
In sezonul 2007-2008 va fi imprumutat la Gloria Buzau.
Pe ce post joaca? E mijlocas? De unde au venit jucatorii astia? Cumva de la juniori?
Fundas, venit de la juniori. A trecut si pe la Otelul am impresia!
Danny, copilas esti tu la 15 ani. Te rog sa te calmezi si grow up ca ti se apropie un ban!
Scuze de offtopic: imi cer scuze ca te-am deranjat, SteauaToronto, dar chiar nu auzisem de jucatorii astia. Sper sa se departeze banul ala de mine.
O singura data am auzit de Tudose. Cand a fost spitalizat dupa un accident cu motocicleta.
In rest, un MARE JUCATOR!
Foarte bun jocul lui Tudose azi impotriva lui Dinamo... aduce mult cu Chivu... sa speram ca va creste si mai mult!
Mi-a placut cum a jucat in seara aceasta! A "simtit" jocul si nu s-a precipitat deloc. Felicitari!
Ii doresc sa prinda anul asta mai multe meciuri la Gloria Buzau ca la UTA anul trecut si sa faca treaba buna acolo! ![]()