Ilie Stan, al doilea antrenor principal al Gloriei, s-a întâlnit cu Adrian Ilie pentru a definitiva lista cu jucatorii pe care Steaua îi va împrumuta la Buzau. Dupa o discutie care a durat cel mult o ora si jumatate, Ilie Stan i-a luat pe Litu, Simion si Tudose.
"Daca Bostina, Stancu si Baciu nu îsi vor gasi echipe în strainatate, ei vor ajunge tot la noi. De asemenea, Bicfalvi mai este un nume care poate juca din sezonul viitor la Gloria. Daca Olaroiu nu va fi multumit de el în primul stagiu de pregatire, atunci Bicfalvi va fi împrumutat la noi", a declarat Ion Viorel.
