FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelistii vs Dinamovistii de pe site

dbd04.03.2005 16:07

Ai cuvantul de incepere REDDOGY...

reddog04.03.2005 16:16

Pai vad ca l-ai avut tu. Deci, tot Stelistii contra Dinamovisti? Bine, ma, hai ca sunt la voi acasa. Trebuie sa ma adaptez.

dbd04.03.2005 16:18

o sa te adaptezi si la culorile ros-albastre nu ri-au intrat si in vis ?

reddog04.03.2005 16:21

In ultimul timp nu prea am avut cosmaruri, deci, nu, inca nu ma obsedeaza atat Steaua. Cu Dinamo visez frumos, daca s-ar si indeplini...Ati fi in D. :wink: dar nu ar mai fi nici un farmec.

dbd04.03.2005 16:24

ma car noi am exista in D ... dar voi nici nu ati mai exista... :lol:

reddog04.03.2005 16:33

Nu am exista fara voi? E si asta o ipoteza ciudata. Dar nici voi fara noi, deci...treaba e rezolvata!

dbd04.03.2005 16:35

nu asta vroiam sa spun cica daca noi vom fi in D...voi nu veti mai exista deloc pe acest pamant...

reddog04.03.2005 16:39

Haha. Pai, eu doar visam asta. Nu as vrea sa fiti in D, ce farmec ar mai fi fara voi? Cu cine ne-am mai bate noi la titlu si in Cupa Romaniei?

dbd04.03.2005 16:43

apropo cati ani ai / :?:

reddog04.03.2005 16:44

De ce atata interes in varsta mea? Are vreo relevanta? Nu cred.

dbd04.03.2005 16:48

nu dar spune-ai ca ne poti fi tata si de aceea intrebam...apropo m-am facut membru la fcdinamo.ro ca sa vad cum gandesc unele specimene :wink:

reddog04.03.2005 16:52

Si ce ai de gand? Sa faci si tu ca si alti stelisti? Sa intri odata sa injuri Dinamo si apoi, fiind banat sa te retragi? Sunt curios daca ai putea sa postezi ceva inteligent, fara sa jignesti. Apropo, ce parere ti-ai facut? Dar pe DOL ai intrat? ca tot e vorba de forumuri.

dbd04.03.2005 16:54

uitate pe site la Dinamo si vezi ce am de gand sa fac :twisted:

reddog04.03.2005 16:57

Hai sa te vedem de ce esti in stare. :P Te avertizez sa nu depasesti limita totusi, nu mi-ar placea sa constat ca m-am inselat in privinta ta.

dbd04.03.2005 17:02

Hai sa vedem cat rezisti...

reddog04.03.2005 17:14

Eu rezist mult. Sunt caine de cursa lunga (desi era faza cu "cal"). Problema e ca tu deja te-ai aprins si...nu e de bine. :wink:

dbd04.03.2005 17:35

bai n-aveti un site rau ... dar e cam copiat dupa al nostru 8)

reddog04.03.2005 19:20

Nu ma fa sa rad... Asta de unde ai mai scos-o?

dbd05.03.2005 10:27

cel putin forum-ul este copiat...nu :?: :evil:

George Stan05.03.2005 10:50
cel putin forum-ul este copiat...nu  :?:  :evil:

 

Vampirule, forumul, atat la noi cat si pe MII de alte siteuri, este PHPbb si este gratuit. Nu a copiat nimeni nimic de la noi. E ca si cum eu te-as acuza ca porti pantofi marca Nike pentru ca am si eu asa ceva. Capisci?

dbd05.03.2005 10:55

inteles am eu ...

reddog06.03.2005 13:24

Dracula, raspunzandu-ti la pm-ul primit de la tine, cu aceasta ocazie iti urez toate cele bune tie si altor stelisti de pe forum. Eu ma retrag si va las sa va spalati rufele in familie. Toate cele bune si multa bafta in meciul cu Vilareal.

CAINE PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA!

FORZA Dinamo!

dbd06.03.2005 16:47

Pa reddoghissimo...si sper sa te mai intorci ca nu mai avem cu cine sa ne certam ... :cry: :wink:

George Stan06.03.2005 23:14

locked

neaga88, ai grija...