10.06.2007 14:21
buna.
am si eu o intrebare
a auzit cineva de "monstrul din carpati "?-nume de scena la box?
buna.
am si eu o intrebare
a auzit cineva de "monstrul din carpati "?-nume de scena la box?
Da. A auzit. Dar nu de monstrul din Carpati, ci de moartea din Carpati. E vorba de luptatorul Catalin Morosanu care activeaza in Local Kombat.

Ala de l-a rupt in 14 pe Stefan Leko...sau parca era Ken(masculul lui Barbie )???
Morosanu este un fel de Nicolita al nostru,pune sufletul,dar nu-i suficient atat. Se pare ca stilul rudimentar nu l-a ajutat pe Morosanu sa invinga un adevarat luptator de K1.
Catalin Morosanu: arghhhhh, arghhhhh!!!
Stefan Leko: nia nia nia nia...