FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A Auzit Cineva ......?

bratz de fier10.06.2007 14:21

buna.

am si eu o intrebare

a auzit cineva de "monstrul din carpati "?-nume de scena la box?

Virgil11.06.2007 18:35

Da. A auzit. Dar nu de monstrul din Carpati, ci de moartea din Carpati. E vorba de luptatorul Catalin Morosanu care activeaza in Local Kombat.

 

srmMI4ejz4s.jpg

vlad7511.06.2007 18:53

Ala de l-a rupt in 14 pe Stefan Leko...sau parca era Ken(masculul lui Barbie )???

Morosanu este un fel de Nicolita al nostru,pune sufletul,dar nu-i suficient atat. Se pare ca stilul rudimentar nu l-a ajutat pe Morosanu sa invinga un adevarat luptator de K1.

axl2311.06.2007 19:03

Catalin Morosanu: arghhhhh, arghhhhh!!!

Stefan Leko: nia nia nia nia...