George daca te-as ruga ceva nu stiu sigur daca ai putea sau nu...dar nu te supara ai bagat video ul cu meciul 20 de minute ai lasat pauzele ditre reprize dar nu se vede ratarea din minutul 4 al lui Dica si penaltyurile ( care este cel mai important ) ai lasat doar pana la Dorinel cand rateaza...te rog frumos sa-l stergi si sa-l bagi dinnou in special penaltyurile...caci de pe adresa mafiotzii nu se poate inregistra nici cu un torrentor...pls !
