mai incet...cred ca toti de pe site simt asta...si nu cred ca era nevoie sa faci aceasta declaratie mai ales pe un topic...ca noi ar trebui sa comentam ce ai scris tu ...dar nu avem ce ...ci doar : SI NOI :
asa ca nu mai scrie declaratiile astea care stim ca le simti daca esti pe acest site...si cred ca te va avertiza si admin u .. :lol:
_______________________________________________
E stadionul plin de steaguri ros-albastreeee,
In vitrina e Cupa Campioniloooor !
Vezi mii de oameni aliniatzi precum o oasteeeee,
Ce cred cu totzii in Steaua looooor !
Cine este ultras veritabiiiiiiil,
Pana la moarte va ramaneee asa !
E suporterul inegalaaaaabiil ...
Ce striga : Steaua, Steaua, HAI Steaua !
ESTE Forza Steaua, ECHIPA NATZIONALA !
ORICE MECI IN Ghencea .. E O MARE GALAAA !
ESTE Forza Steaua, CAMPIOANA DE ELITA !
E IN LUMEA ASTA ... ECHIPA CEA IUBITAAAA !
Faza cu faza, din bara in baaaraa
Spectacol, emotzii, in orice loc din tzaraaaa !
Om langa om striga in cooooooor :
HAI Steaua ... VREM UN GOOOOOOOOL !
ESTE Forza Steaua, ECHIPA NATZIONALA !
ORICE MECI IN Ghencea E O MARE GALAAA !
ESTE Forza Steaua, CAMPIOANA DE ELITA !
E IN LUMEA ASTA, ECHIPA CEA IUBITAAAAA !
Imi tot aduc aminte de Cupa Campionilor !
A fost un vis pe care .. cu totzii l-am visat !
Sperantza mai exista, si ea nu va muri,
si toata lumea striga : Steaua TE VOM IUBI !
ESTE Forza Steaua, ECHIPA NATZIONALA !
ORICE MECI IN Ghencea, E O MARE GALAAA !
ESTE Forza Steaua, CAMPIOANA DE ELITA !
NU E-N LUMEA ASTA ... ECHIPA MAI IUBITAAAA ! ....