FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spectacol la Preoteasa (GSP)!

fcsteaua.ro08.06.2007 13:26

1014697856_untitled.jpg.bmp

Asearã, începând cu ora 20, în clubul Preoteasa din București a avut loc aniversarea a 60 de ani de existențã a clubului Steaua, eveniment organizat de Asociația Independentã a Suporterilor Steliști.

 

Printre participanți s-au numãrat Hagi, Gabi Balint, Ilie Dumitrescu și Mirel Rãdoi, prezentator fiind Gabi Safta. Primii sosiți au fost Hagi și Balint , la 20:20, moment în care cele 300 de persoane prezente au scandat numele celor douã foste glorii din "Ghencea". La 20:45 și-a facut apariția cel de-al treilea invitat, Ilie Dumitrescu, care s-a bucurat de o primire similarã. Cãpitanul Stelei, Mirel Rãdoi, a sosit la 21:10, el plecând ultimul, la ora 22:40.