FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

pentru toti uilizatorii

horse3703.03.2005 12:43

nu sant cel ce coordoneaza acest super site dar am o mare rugaminte la voi! sa nu transformam postarile de aici in mirc sau sms! cu prescurtari care mai de care ...dak ya samd... de acord cu voi, sa fi suporter al Stelei nu conteaza varsta dar conteaza daca ne exprimam pe intelesul tuturor si repet nu in limbaj de mirc sau sms!

 

multumesc

 

suporter al Stelei din 1974, aveam opt ani.

alexblana200303.03.2005 14:10

Faci cumva referire la subiectul meu ,, CITESTE-MA'' care are 120 vizulizari si 18 post-replayuri?//cumva la asta te referi sa stiu si eu....m-am simtit jignit de aia... :twisted:

dbd03.03.2005 15:02

bine bine dar...nici AU=Armata Ultra sau GB=Ciobanul :?: :cry: :(

Xander03.03.2005 22:25

intr-un fel poate are dreptate... pt ca unii dintre noi care vor citi nu vor intelege anumite prescurtari.. Dar GG sau AU cred ca ar trebui toti sa stie ce inseamna.. si MD lafel :D 8)

dbd04.03.2005 06:55

de exemplu eu nu stiu ce inseamna MD...

Neaga8804.03.2005 06:57

md = muj3 dinamu ? nu stiu nici eu exact ... doar banuiesc ... lamureste-ne Xander :) !

dbd04.03.2005 06:59

atunci ar trebui sa existe si un MR....

Xander04.03.2005 08:11

Neaga88 stie :!: :wink: :lol: . MD MD MD MD MD MD (p.s.: rapidu nu merita asemea prescurtari.. conditia esentiala pt ca sa primesti asa prescurtari e sa ai minim 5titluri :lol: :lol: :lol: :lol: )

dbd04.03.2005 08:13

eshti tare buey...atunci MD :!: :evil:

reddog04.03.2005 14:02

Daca eu spun MS va suparati? Meme Stoica, mai, la ce va gandeati? :twisted: Cred ca exagerati cu chestiile astea de doi lei. Pe Dinamo era sa iau ban pentru o chestie de genul "m--e Steaua", dar de atunci m-am mai maturizat cat de cat. :wink:

dbd04.03.2005 16:32

aci este fcsteua.ro ...ok :?:

reddog04.03.2005 16:36

Credeai ca din greseala as incurca site-ul vostru cu al nostru? Nici intr-o mie de ani. :P

dbd04.03.2005 16:39

nici n-ai cum sa-l incurci caci pe unul incepe sa te manance ...iar pe altul te simti ca in preajma unor fani ai unei campioane mondiale...

reddog04.03.2005 16:41

Campioana mondiala? Hai, ma, ca nu e AC Milan aici. Aia sunt pe locul 1 mondial. Voi pe 36 momentan, remember? Pe forumul nostru nu ma mananca deloc. Ma simt chiar foarte bine.

dbd04.03.2005 17:47

fosta...si viitoare...nu momentana...

reddog04.03.2005 18:56

Fosta da, desi nu se poate compara actuala UEFA Champions League cu Cupa Campionilor. Dar, viitoare, mai e mult...

sorin_77704.03.2005 22:04

La romani minunea tine 3 zile dar pe un site doar 3 minute... Eu zic sa scoatem si figurinele "Emotions" si asa imi apar aici in stanga si nu am loc de ele...

:D:):( :o 8O :? :lol: :x :P:oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:

dbd05.03.2005 11:05

se pare ca de geaba ai rugat tu utilizatorii ca tot se folosesc prescurtari ! :lol:

Virgil06.03.2005 09:15
nu sant cel ce coordoneaza acest super site dar am o mare rugaminte la voi! sa nu transformam postarile de aici in mirc sau sms! cu prescurtari care mai de care ...dak ya samd... de acord cu voi, sa fi suporter al Stelei nu conteaza varsta dar conteaza daca ne exprimam pe intelesul tuturor si repet nu in limbaj de mirc sau sms!

 

multumesc

 

suporter al Stelei din 1974, aveam opt ani.

Sunt în asentimentul tau.

Cred ca e totusi mai indicat ca aceste lucruri sa fie stipulate într-un regulament.Pâna când va fi prezentat,totul merge pe ce stie fiecare ca poate sa faca.

Pacat,acest forum al suporterilor stelisti,s-a transformat de vreo câtva timp încoace într-un fel de n-ar mai fi.Multi vorbesc doar sa se afle în treaba.Golaneli,sicanari,dragalasenii,discutii în doi complet în afara subiectului,fuga dupa cât mai multe postari,etc.

Consider ca si tine horse,ca ar trebui discutata ideia propusa si nu discutii neprincipiale între utilizatori.PM-ul acela la ce o mai folosi?

Prea îsi spala rufele în public,unii !

dbd06.03.2005 10:46

da dar totusi nu ne putem abtine de prescutari...ne ia mult timp sa scriem tot cuvantul si platim pentru intrnet ...

Virgil06.03.2005 10:48

Nimeni nu-l foloseste gratis.Si totusi se poate.Nu e obligatoriu însa.Scrie,cum crezi ca te avantajeaza.

dbd06.03.2005 10:50

si asa voi face...am vazut ca nu mai eshti pe locul 1 te-al luat reddog... :?

Virgil06.03.2005 12:58

reddog?Cine e asta?Nu am auzit.