FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Am fost mîndru cînd am citit ziarele din Spania

ADRIAN PACURAR03.03.2005 10:47

Secundul Stelei a spus ieri cã n-a discutat duminica trecutã cu reprezentanții lui Villarreal, însã a fost încîntat de ceea ce au scris ziarele din Spania despre echipa antrenatã de Zenga. "Au titrat «Pericolul Steaua» și au mai scris cã Villarreal trebuie sã aibã mare atenție la noi pentru cã din moment ce am eliminat Valencia înseamnã cã jucãm bine și sîntem o echipã de temut. Am fost mîndru sã citesc aceste rînduri", a mãrturisit Pedrazzini , preluat de pe www.gsp.ro

dbd03.03.2005 10:50

dar ce vroiau sa scrie : E o echipa vai de mama ei care doar a eliminat-o pe Valencia...nu-i decat un graunte in fata noastra :?: