atunci e super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________________________________
E stadionul plin de steaguri ros-albastreeee,
In vitrina e Cupa Campioniloooor !
Vezi mii de oameni aliniatzi precum o oasteeeee,
Ce cred cu totzii in Steaua looooor !
Cine este ultras veritabiiiiiiil,
Pana la moarte va ramaneee asa !
E suporterul inegalaaaaabiil ...
Ce striga : Steaua, Steaua, HAI Steaua !
ESTE Forza Steaua, ECHIPA NATZIONALA !
ORICE MECI IN Ghencea .. E O MARE GALAAA !
ESTE Forza Steaua, CAMPIOANA DE ELITA !
E IN LUMEA ASTA ... ECHIPA CEA IUBITAAAA !
Faza cu faza, din bara in baaaraa
Spectacol, emotzii, in orice loc din tzaraaaa !
Om langa om striga in cooooooor :
HAI Steaua ... VREM UN GOOOOOOOOL !
ESTE Forza Steaua, ECHIPA NATZIONALA !
ORICE MECI IN Ghencea E O MARE GALAAA !
ESTE Forza Steaua, CAMPIOANA DE ELITA !
E IN LUMEA ASTA, ECHIPA CEA IUBITAAAAA !
Imi tot aduc aminte de Cupa Campionilor !
A fost un vis pe care .. cu totzii l-am visat !
Sperantza mai exista, si ea nu va muri,
si toata lumea striga : Steaua TE VOM IUBI !
ESTE Forza Steaua, ECHIPA NATZIONALA !
ORICE MECI IN Ghencea, E O MARE GALAAA !
ESTE Forza Steaua, CAMPIOANA DE ELITA !
NU E-N LUMEA ASTA ... ECHIPA MAI IUBITAAAA ! ....