FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Agentul lui Belluschi coboara pretul (OLS)!

«12»
DanStan05.06.2007 00:14
"L-am vazut pe Belluschi si nu mi-a mai placut. Cand ati venit voi la palat ma uitam la caseta." Becali

 

 

Din surse sigure s-aude ca ieri Berlusconi si-a dat afara toti angajatii din departamentul de scouting si l-a trimis pe Ancelotti la Bucuresti cu 15 casete pentru a fi studiate de ochiul de specialist al fratelui sau razboinic Jiji. De asemenea, se pare ca la Coverciano s-a luat decizia suspendarii activitatii scolii de antrenori urmand ca pe viitor licenta de antrenor sa fie conferita numai acelora care se angajeaza in scris ca vor solicita prin fax indicatii de la Jiji inaintea fiecarui meci pe care echipa lor il va sustine.

Playmaker05.06.2007 12:12

A crezut oare cineva intreg la minte ca va veni belluschi la Steaua si ca nu e doar o teapa a acestui suporter dinamovist, rapidist, depinde din c parte bate vantu si cum ii e interesul, p numele sau d scena Oieru' Imputit?

Vedeti-va d treaba nu o sa vina prea curand jucatori la Steaua d mai mult d 3-4 milioane d euro si sumele astea doar dak ii cheama Kk sau Ronaldinho. Dak acceptau aia prin absurd 5 milioane, oieru zicea ca nu face mai mult d 4 si tot asa pana il dadeau aia gratis numa d dragu lu' bekli. Imi pare rau d Adrian Ilie care a crezut ca va face el c transferuri vrea si ca are intradevar 30 d milioane buget, naiv omu, dar d nu il cunoaste inca p marele tepar. Sunt curios cati fraieri se vor duce dak ne klifikm in UCL la meci pentru a-i umple buzunarele jegului cu milioane d euro care dupa aceea nu se regasesc decat in buzunarul sau si in insultele adresate fanilor.

vlad7505.06.2007 13:11
A crezut oare cineva intreg la minte ca va veni belluschi la Steaua si ca nu e doar o teapa

Da.Eu am crezut! Si inca mai cred ca o sa vina Kaka si C.Ronaldo.Cred in vorbele Principelui si nu ma indoiesc de ele.El este icoana ochilor mei.Principe sunt alaturi de tine pana la capat!!Eu te cred pe cuvant cand ne minti~

c477u7u05.06.2007 16:35
Da.Eu am crezut! Si inca mai cred ca o sa vina Kaka si C.Ronaldo.Cred in vorbele Principelui si nu ma indoiesc de ele.El este icoana ochilor mei.Principe sunt alaturi de tine pana la capat!!Eu te cred pe cuvant cand ne minti~

 

 

 

pretene cred ca nu esty in toate mintile :)) . Cum poti gandi frate asea? Asta ne distruge echipa si ne face de ras p unde apuca...as incerca cat as putea s incerc s numai sufar pentru Steaua dar nu pot frate. Mi-as dori s numai fi suporter Steaua din cauza jegosului de Becali. Te Urasc Becali. Si asta simt toti suporteri adevarati.

bodanelu05.06.2007 16:59
pretene cred ca nu esty in toate mintile :)).

citeste mai bine ce a scirs :D

costy_k1_G.06.06.2007 08:03

Am vazut si io un meci cu river si nu a iesit in evidenta in sensul bun poate a avut un meci mai prost dar nu cred ca e de Steaua la cate mil. cere River.

DACUL06.06.2007 16:42

decat sa ma chinui sa ii descifrez gandurile si planurile lui GIBECA mai bine invat chineza!

Royal06.06.2007 17:17

ce noroc ca Marele Conducator si-a facut timp sa mai priveasca inca o data caseta cu Belluschi...va dati seama ce aproape eram sa mai aducem inca un jucator din asta circar care ar fi stricat tot jocul Stelei. :evil:

 

iar tinand cont de toate numele mari vehiculate in ultimul timp, cred ca a venit timpul sa ne schimbam si noi perpectiva in privinta transferurilor. deja ma gandesc cu parere de rau ca l-am pierdut pe Pizarro (ar fi venit gratis de la Bayern, dar ai naibii aia de la Chelsea au avut un avion mai rapid decat al lui Gigi si au ajuns mai repede la el)

 

si Gilardino se pare ca vrea sa se desparta de Milan. problema ar fi ca Milanul cere cam 24mil pe el...dar sunt sigur ca Gigi il va convinge pe prietenul Silvio sa il dea cu vreo 500.000 (eventual si in rate)

ANDREIUT8307.06.2007 08:07

Nu sunt fan Becali dar cred ca unii exagerati.Voi ce ati facut pentru Steaua?Ati dat 50.000 pe bilet si ati rupt scaune de 100.000 bucata(la en gros).Cu ce ati sustinut Steaua?Intai raspunde-ti la intrebarile astea si aapoi vb de ,,oier".,,Ciobanul"a facut multe si o sa mai faca,ceea ce noi am facut gresit incearca sa repare(din vina noastra a jucat Steaua fara galerie-fara suporteri nu din cauza lui ,,Jiji)Deschide-ti ochii ce-i ce-l criticati pe Becali,nu e chiar atat de rau,sau nu atat de rau ca unii suporteri. Ce e rau daca vrea binele Stelei indiferent de ce face.......?

Despre Brazilianul atat de cautat ,nimic......nu cred ca e o tragedie daca nu vine.daca era intradevar atat de bun era in Spania sau Italia;asa ca nu cred ca este o pierdere atat de mare.Dupa mine si dupa ce-i ce mai urmaresc meciuri din Brazilia,Emegara este peste el si ma rog sa ajunga in lotul Stelei.

Repet, dar vreau sa va intre in cap celor ce-mi scrieti ca sunt fan Becali,ca nu sunt dar recunosc ca a facut ceva pentru Steaua,pentru noi.Cred ca noi trebuie sa mergem la meci si sa sustinem echipa indiferent de rezultate,fara injurii,fara violenta......Atunci poate ca nu o sa-l mai respect pe Becali!!

ceai de tei07.06.2007 09:35

Ai probleme mari, MARI! (nu numai la tartacuta ci si la manuirea tastelor). Acolo sus la Brasov aerul poate fi mai rarefiat si asa se explica anumite afirmatii ale tale, cea cu "a facut ceva pentru Steaua,pentru noi" este penala. Emiti o gramada de pareri aiurea si disperarea cu care ii lingi mana ciobanului nu face decat sa intarate oamenii care sunt in stare sa vada si fara ochelari de cal ce se intampla in simbioza Becali/Steaua. Daca tu esti avocatul lui Becali atunci situatia este mai grava decat credeam (Catalin Dancu si-a dat demisia din PNG si ti-a lasat locul).

Interesanta este si afirmatia "Voi ce ati facut pentru Steaua?Ati dat 50.000 pe bilet si ati rupt scaune de 100.000 bucata", ar trebui sa iti fie rusine mai ales ca de la sute de kilometri departare incerci sa pari suporterul model care sta in fata pc-ului sau a TV-ului si judeca din experienta celui care merge pe stadion din dragoste pentru echipa.

Am spus ca esti jalnic? Daca nu, atunci ma repet, esti jalnic!

«12»