FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MM M-am saturat de tine ca de mere padurete.

Gruppo Aparte02.03.2005 08:36

MM Stoica, m-am saturat de tine ca de mere padurete.Si nu numai eu.

Dute inapoi de unde ai venit ca nu e nevoie de tine in Steaua cum e e nevoie acum de o ploaie acida.

Ai venit sa ajungi si tu "mare persoana publica" pe spatele Emblemei Steaua, ceea ce tu nu meriti pupincuristule.

Ceea ce a realizat Steaua in UEFA nu este meritul tau ci al jucatorilor al suporterilor si al oierului(trebuie sa recunosc chiar daca acum imi dau 3 pumni in cap ca si beeeecali are un merit).

Esti un tapinar care ragaie fel de fel de aberatii pre la TV, total ne la locul lor.

Dute cu pluta pe dunare pana la Otelul de unde ai venit ca mi s-a acrit de mutra aia a ta imbacsita :evil:

dbd02.03.2005 08:41

dar el spune ca a venit de printre noi fanii Stelei ?