@Oli
Asa vorbesti de parca Elton si Thereau faceau toata echipa... te-a orbit spectacolul facut de Elton... dar abia i s-a simtit prezenta... cat a jucat? 7-8 meciuri? Tu vorbesti de parca ar fi fost la Steaua de 5-6 ani si acum a plecat... vai doamne... adu-ti aminte ca Steaua e o echipa spectaculoasa si fara juma de metri umblatori! (nu vreau sa-l jignesc dar asa e)
Gandeste-te la perioada Protasov-Zenga... sau tu nu te-ai uitat la meciuri decat de cand a venit marele Elton la echipa?
Cat despre Vali Badoi, pot spune ca sunt multumit de prestatia lui la acest meci, si sper sa fie tot asa de acum incolo... daca nu si mai buna. Il consider un transfer reusit! Forza Steaua!
1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.
