FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Badoi

«12»
Horica30.06.2007 08:35

@Oli

 

Asa vorbesti de parca Elton si Thereau faceau toata echipa... te-a orbit spectacolul facut de Elton... dar abia i s-a simtit prezenta... cat a jucat? 7-8 meciuri? Tu vorbesti de parca ar fi fost la Steaua de 5-6 ani si acum a plecat... vai doamne... adu-ti aminte ca Steaua e o echipa spectaculoasa si fara juma de metri umblatori! (nu vreau sa-l jignesc dar asa e)

 

Gandeste-te la perioada Protasov-Zenga... sau tu nu te-ai uitat la meciuri decat de cand a venit marele Elton la echipa?

 

Cat despre Vali Badoi, pot spune ca sunt multumit de prestatia lui la acest meci, si sper sa fie tot asa de acum incolo... daca nu si mai buna. Il consider un transfer reusit! Forza Steaua!

 

1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.

Z3US17.07.2007 12:33

Cred ca ii va fi greu pana se va acomoda cu echipa cu sistemul nostru de joc. El juca cum juca la Rapid, sa vedem daca isi poate capata postul de titular.

R4218.07.2007 10:15

Badoi este un fotbalist de echipa nationala foarte valoros.

 

Ma bucura faptul ca a venit la Steaua, pentru ca vom castiga constanta cu el! forzateaua

Dragoshel22.07.2007 11:38

A jucat bine cand a fost introdus in teren, imi place de el, bafta in continuare.

Stelistu_Americanu22.07.2007 11:41

Badoi va fi folosit pe dreapta si Nicolita pe stanga, iar in mijloc Bicfalvi, intre ei... ar fi cea mai buna linie din mijloc din campionat cu Dica in spatele varfurilor Neaga si Badea!

 

Succes Badoi!

Eu... singur... am si uitat ca Badoi a fost rapidist... il respect, este un jucator de valoare!

Dani200526.09.2007 21:35

Oare Badoi e un jucator care merita sa fie titular la Steaua? La 32 de ani si mai ales cand ai si un jucator de valoarea lui Golanski pe dreapta? Ma indoiesc...

 

N-a prea rupt gura targului... Rada a fost peste el pana acum!

blindica27.09.2007 07:14

Pai Badoi nu prea are ce cauta fundas dreapta, cum nici Nicolita, ar trebui clar sa fie un om de meserie pe postul mai sus mentionat...

Dani200530.09.2007 10:27

Si din nou Badoi n-a miscat nimic. Mai mult... era sa luam gol din cauza lui.

Asta de cand e febletea lui GG nu-l mai suport!

borcescu_coposan30.09.2007 15:38

O sa-si revina si Badoi... e un jucator foarte bun!

Wally30.11.2007 13:24

Un jucator de divizia B... afara cu el!

AlcaponneAISS30.11.2007 14:02

Laca i-a dat o sansa... dar pacat ca nu prea s-a tinut de ea... in meciul cu Buzau a alunecat de 4231223 si din 10 centrari 8 au fost outside... nu stiu ce sa cred... ce se intampla cu el... la Rapid juca destul de bine, era cel mai bun pasator daca nu ma insel... sper ca dupa revenirile lui Radoi si Plesan sa se schimbe jocul... pentru ca in momentul asta suntem PENIBILI! spre cl

Cristocea_30.11.2007 15:05

Frate, Badoi e depasit, ca toti fotbalistii romani din Liga 1.

Dani200503.12.2007 08:09

Badoi nu pune osul, asta e problema. Se vede ca a venit doar pentru bani si declaratia aia, ca e stelist de mic, a fost doar o simpla gargara. Asta ca sa nu zic ca a fost pupincurist...

steaua_gloria05.12.2007 18:36

Badoi e un jucator bun, am vazut asta pe cand juca la rapid, insa la Steaua are nevoie de incredere.Este un jucator care nu intra in panica si cu capul pe umeri.Eu zic ca ar putea ramane la Steaua din iarna.

1on11.12.2007 18:07

Gata. Bãdoi e dat la AEK. ªi-au bãtut joc de el toți antrenorii din sezonul ãsta. Îl țin titular pe Fãurei, care nu știe sã facã o preluare, o pasã, o centrare, un șut, un dribling...

Cata2311.12.2007 19:15

Badoi a fost un jucator bun la Rapid dar la Steaua de cand a venit n-a facut absolut nimic nici o pasa folositoare nici o centrare nici un sut pe poarta sau un sprint asa ca Banel e Ronaldinho pe langa el.

 

N-am nimic personal cu el, ba chiar m-am bucurat cand am auzit ca vine la Steaua, dar m-a dezamagit!

Wally11.12.2007 19:35

Duca-se invartindu-se!

Razvypitesti12.12.2007 17:07

Steaua incepe reorganizarea la echipa, iar primul jucator care isi face bagajele este Badoi. Fotbalistul a semnat pe doi ani cu Poli Timisoara, informeaza ProSport

Intelegerea a avut loc inca de acum sase saptamani, iar Steaua va primi 400.000 de euro pentru acest transfer.

AGRESSIVO198+112.12.2007 18:09
Badoi a fost un jucator bun la Rapid dar la Steaua de cand a venit n-a facut absolut nimic nici o pasa folositoare nici o centrare nici un sut pe poarta sau un sprint asa ca Banel e Ronaldinho pe langa el.

 

N-am nimic personal cu el, ba chiar m-am bucurat cand am auzit ca vine la Steaua, dar m-a dezamagit!

 

 

Ce vrei, sa paseze(centreze sau suteze) de pe banca?

 

Daca nu joaca, e clar ca nu poate sa dea pase bune!

forever_STEAUA09.01.2008 12:19
FC Steaua si Politehnica Timisoara au ajuns marti, 8 ianuarie, la un acord cu privire la transferul definitiv al lui Valentin Badoi la echipa banateana.

 

Sursa: site oficial

Wally09.01.2008 14:32

Bine ca am scapat de el...

stelistu_609.01.2008 14:54

Stiam de la inceput ca va fi un esec acest transfer.

 

@wally, bine zis.

axl09.01.2008 15:12

Mult succes, Vali Badoi, la noua ta echipa! Dar numai in meciurile cu Dinamo si Rapid.

AlcaponneAISS09.01.2008 15:17

Mult succes pe Bega! Pacat ca ai fost dat afara in halul asta... aveai fata de Steaua... mult peste Banel...

 

Asta e, viata merge inainte. :steag_steaua_ro:

«12»