PORTUGALIA Fostul portar al Stelei, Carlos Fernandes, a fost prezentat oficial miercuri seara de catre noul sau club, Boavista Porto.

"Iubesc mult Boavista, am suferit mult pentru aceasta echipa si de aceea am ales sa ma întorc aici", a spus Carlos la prezentare.
Totodata, acesta nu a ascuns faptul ca spera sa mai evolueze la nivel înalt, asa cum a facut-o cu Steaua.
"Sper sa revin cât mai repede în poarta Boavistei iar evolutiile de aici sa ma propulseze spre o alta echipa de top din Europa", a încheiat fostul portar din Ghencea.
