FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Carlos Fernandes, prezentat la Boavista (Prosport)!

fcsteaua.ro30.05.2007 19:17

PORTUGALIA Fostul portar al Stelei, Carlos Fernandes, a fost prezentat oficial miercuri seara de catre noul sau club, Boavista Porto.

1974340079_24722_carlos_fernandes.jpg

"Iubesc mult Boavista, am suferit mult pentru aceasta echipa si de aceea am ales sa ma întorc aici", a spus Carlos la prezentare.

 

Totodata, acesta nu a ascuns faptul ca spera sa mai evolueze la nivel înalt, asa cum a facut-o cu Steaua.

 

"Sper sa revin cât mai repede în poarta Boavistei iar evolutiile de aici sa ma propulseze spre o alta echipa de top din Europa", a încheiat fostul portar din Ghencea.

Matteo30.05.2007 19:22

who the fac cares?

axl2330.05.2007 19:30

@Carlos

mult succes atunci.

zloty30.05.2007 20:00

Daca vei avea aceeasi atitudine nu cred ca vei mai ajunge pe la vreo echipa de top

mountytoma30.05.2007 20:02

succes, Carlos! poate acolo vei gasi si oameni care sa te sprijine, caci noi romanii stim doar sa dam in cap...

bebe_nord30.05.2007 20:06

nici nu stiu de ce ai facut acest topic ce treaba avem noi cu Carlos :|

Marvyn30.05.2007 20:18

mountytoma aici ai mare dreptate .... din pacate.

FinalaUEFA30.05.2007 20:21

Ne-a trebuit 1 an ca sa dam afara varza asta.

O sa ne trebuiasca 50 de ani sa-l dam afara pe Oli

O sa ne trebuiasca 500 de ani sa scapam de dinastia Becali.

dodosteaua30.05.2007 20:41

daca Carlos era lasat in pace si toata lumea isi vedea de trreaba nu se ajungea aici... la inceput a avut chiar interventii miraculoase... tineti minte ca el nea tinut in joc cu standard??? presa la degenerat si saracu labil fizic poate si din cauza chefurilor pe care le tragea a comiso de cateva ori... dar era ceva de capu lui ... parerea mea.... MULT SUCCES Carlos!!!

DONNATELO30.05.2007 22:09

sa'ti de D'zeu sanatate :D !!!!!!!!

strike31.05.2007 02:22

ai dreptate daca nimeni nu se baga si il lasa in pace....da la noi prea mult se vorbeste...prea mult se implica lumea..da asta e Romania ce sa faci.....orcum Carlos mult succes.!!!!

alice4steauaBUC31.05.2007 11:10

A fost totusi unul de'al nostru....sa-i uram mult succes in continuare si poate va reusi in alta parte!

prikintel31.05.2007 12:28

marsh ma Carlose... o sa duci doru` manelelor ...

steauaforever0831.05.2007 14:30
A fost totusi unul de'al nostru....sa-i uram mult succes in continuare si poate va reusi in alta parte!

da ai dreptate mult succes Carlos....

steaua_cristina31.05.2007 15:57

succes Carlos spre sa gasesti acolo oameni care sa te aprecieze

parental31.05.2007 20:30

nu cred ca o sa mai avem parte de un astfel de portar...succes Carlos in continuare

dax4731.05.2007 20:37
Ne-a trebuit 1 an ca sa dam afara varza asta.

O sa ne trebuiasca 50 de ani sa-l dam afara pe Oli

O sa ne trebuiasca 500 de ani sa scapam de dinastia Becali.

 

Mdea... macar am scapat de pramatia aia de carlitos. Cred ca vom putea scapa si de Oli in deceniul asta. Dar de becalizator nu vom scapa vreodata. Decat daca-l impusca careva.

PoWeR01.06.2007 04:32

Carlos a fost cel mai bun portar dupa Ritli si Hamutowsky in ultimul deceniu la Steaua ... parerea mea.

n_am_kef01.06.2007 07:53

A avut si momente bune. Succes Carlos!

alexynho01.06.2007 09:28

Carlos nu a fost portar slab ... chiar a fost bun ... dar presa de la noi il taxa dupa fiecare greseala ... el dak juca in fiecare meci cu presiunea uriasa de pe umerii sai , normal ca gresea .. asta e ... oricum ... noi cu Carlos am castigat campionatul , cu el am ajuns in semi-finalele Cupei UEFA , cu el am luat Super-Cupa , si cu el ne-am calificat in Champions League .... asa ca scuzati-ma , eu il declar ca a fost un portar bun ... Mult succes mai departe Carlos ;)

Belodedici02.06.2007 09:52

Mie personal, Carlos mi s-a parut un portar extrem de slab! Nu inteleg de ce atat tevatura cand Cernea chiar isi face treaba! Nu zic ca nu a avut si meciuri bune, dar foarte putine, va aduceti aminte cum era apararea inainte de accidentare, destul de buna zic eu! Mie Cernea chiar imi place, e portar de reflex, stie sa iasa, pai de la Martin Tudor si Hamutovski, nu cred ca am mai avut asa combinatie! Sincer? Ma bucur ca a plecat Carlos, nu avea "fata" de Steaua!

Sper sa aiba succes la Boavista si sa ma contrazica....