02.03.2005 08:00
Cam gata cu Valencia ... cred c-ar fi bine ca unul dintre moderatori sa faca un post cu titlul Steaua - Villareal ...
nu ? :twisted: :!:
Cam gata cu Valencia ... cred c-ar fi bine ca unul dintre moderatori sa faca un post cu titlul Steaua - Villareal ...
nu ? :twisted: :!:
cam gata pe site cu Valencia dar nu im mintea noastra...caci nu vom uita acest meci niciodata..
nu ar strica totusi ca jucatorii sa uite meciul cu valencia. sa nu li se urce la cap, caci daca joaca cum au jucat saptamana trecuta nu prea vad cine le-ar sta in cale pana la castigarea cupei UEFA. doar ei insisi! si asta e cel mai al dracului adversar!
da intradevar acuma ne confruntam cu problema de a nu li se urca jucatorilor la cap...si cand vor ajunge in Villareal sa nu fie tot intr-un chef ca au castigat contra Valenciei ! :mrgreen: