FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

next station ... Villareal !

Neaga8802.03.2005 08:00

Cam gata cu Valencia ... cred c-ar fi bine ca unul dintre moderatori sa faca un post cu titlul Steaua - Villareal ... :) nu ? :twisted: :!:

dbd02.03.2005 08:16

cam gata pe site cu Valencia dar nu im mintea noastra...caci nu vom uita acest meci niciodata..

mountytoma02.03.2005 08:30

nu ar strica totusi ca jucatorii sa uite meciul cu valencia. sa nu li se urce la cap, caci daca joaca cum au jucat saptamana trecuta nu prea vad cine le-ar sta in cale pana la castigarea cupei UEFA. doar ei insisi! si asta e cel mai al dracului adversar!

dbd02.03.2005 08:50

da intradevar acuma ne confruntam cu problema de a nu li se urca jucatorilor la cap...si cand vor ajunge in Villareal sa nu fie tot intr-un chef ca au castigat contra Valenciei ! :mrgreen: