02.03.2005 06:48
Cu steagul Stelei în sicriuIeri, la Cimitirul Militari, a fost înmormîntat Titi Badea, suporterul stelist decedat în urma unui infarct suferit joi, pe stadionul Ghencea, în startul meciului cu Valencia. La funeralii au fost prezente mai multe persoane din conducerea roș-albaștrilor: președintele executiv Mihai Stoica, vicepreședintele Teia Sponte, directorul executiv Valeriu Argãsealã și administratorul stadionului, Virgil Becali. Aceștia au adus o coroanã din garoafe roșii și albastre, dar și un steag în culorile clubului, care a fost pus în sicriul lui Titi Badea, tatãl reporterului Pro TV Leo Badea.
Condoleante! :cry:
