28.02.2005 18:02
Reprezentanta Stelei conduce la scor la Bistrita! Intra pe DiviziA SEXY pentru a o vota!
Reprezentanta Stelei conduce la scor la Bistrita! Intra pe DiviziA SEXY pentru a o vota!
o panarama de cuncurs... ![]()
![]()
..dar voi intra sa votez ca sa castige Steaua 8)
ce concurs...dar oricum FORZA Steaua !
da in pana mea da mereu ne face mooie Timisoara aia!! de fiecare data ne-a rupt
votati si voi: http://www.gsp.ro/index.php?c=76&act=champ...hip&w=1&m=5&t=1
macar pe nenorocitii astia sa ii facem...ca ma oftica la culme...banatu-i curu