Incepând cu campionatul urmator al Ligii 1,ne-am gândit ca la concursurile noastre de pronosticuri,sa participam dupa un nou regulament.Noutatile ar fi urmatoarele :
-în loc de un concurs lung format din tur si retur,ne gândim sa facem doua concursuri distincte si mai usor de dus.
-ca si intr-o cursa ciclista,cine nu se prezinta la startul unei etape,va fi abandonat.
-primii trei clasati în fiecare etapa,vor primi bonusuri in puncte.Locul 1 = 3 puncte;locul 2 = 2 puncte;locul 3 = 1 punct.
-meciul colorat va fi punctat astfel : 2 puncte atunci cand se foloseste un singur semn ; 1 punct,cand se folosesc 2 semne.
In continuare va rugam pe voi sa faceti observatii in legatura cu cele de mai sus (daca e cazul) si sa veniti cu idei noi.
