Problema lui nea Piti tine mai mult de onoare si ingamfare. Inca nu cunoastem modul in care a plecat el de la Steaua, amiabil sau nu, dar dupa incapatanarea neselectionarii stelistilor sau fostilor stelisti, tind sa cred ca n-a fost prea roz despartirea.
Ma bucur pentru Ogararu, pentru ca e baiat serios si arata ca merita la Ajax, lucru confirmat si de faptul ca a trecut in postura de titular in multe meciuri ale lancierilor.
Asteptam reactia lui Piturca dupa participarea in CL a celor de la Ajax pentru ca nu-l prea vad pe Ogararu la reprezentativa pana atunci.