FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stie cineva?

Alecsxus27.02.2005 22:51

Salutare la toti stelisti...stie cineva unde pot gasii si eu poze sau filmuletul cu coregrafia de la meciul cu valencia...am cautat peste tot, inclusiv pe dc++!

 

Merci anticipat!

 

Forza Steaua!(Scufunda submarinul)

George Stan27.02.2005 22:53

O sa fie pe site in curand. Verifica siteul si o sa o gasesti.

Oricum o poza cu coregrafia din nord este deja pe site la articolul meciului. Vor fi si filmulete.

Xander28.02.2005 17:47

deabia astept pozele :) si filmuletzul. Intre timp puteti downloada tot meciul de la adresa www.bt.mafiotzii.ro (inregistrarea este gratuita)

dbd01.03.2005 13:28

de ieri este pe fcsteaua ro , iar pe mafiotzii aia cred ca-s trebuie niste codecuri ca altfel nu merge Xander ?