27.02.2005 22:51
Salutare la toti stelisti...stie cineva unde pot gasii si eu poze sau filmuletul cu coregrafia de la meciul cu valencia...am cautat peste tot, inclusiv pe dc++!
Merci anticipat!
Forza Steaua!(Scufunda submarinul)
Salutare la toti stelisti...stie cineva unde pot gasii si eu poze sau filmuletul cu coregrafia de la meciul cu valencia...am cautat peste tot, inclusiv pe dc++!
Merci anticipat!
Forza Steaua!(Scufunda submarinul)
O sa fie pe site in curand. Verifica siteul si o sa o gasesti.
Oricum o poza cu coregrafia din nord este deja pe site la articolul meciului. Vor fi si filmulete.
deabia astept pozele
si filmuletzul. Intre timp puteti downloada tot meciul de la adresa www.bt.mafiotzii.ro (inregistrarea este gratuita)
de ieri este pe fcsteaua ro , iar pe mafiotzii aia cred ca-s trebuie niste codecuri ca altfel nu merge Xander ?