27.02.2005 12:45
CUM SE FACE COMANDA PE NET LA ABONAMENTE? CEI CARE STIU SUNT RUGATI SA IMI RASPUNDA SI MIE! SUNT CONVINS CA MAI SUNT ALTII CARE DORESC SA AFLE CUM SE DA COMANDA
CUM SE FACE COMANDA PE NET LA ABONAMENTE? CEI CARE STIU SUNT RUGATI SA IMI RASPUNDA SI MIE! SUNT CONVINS CA MAI SUNT ALTII CARE DORESC SA AFLE CUM SE DA COMANDA
Deci nu stiu cum se fac comenzi de abonamente pe net dar eu zic cand intri pe forum intra la reclame si o sa vezi un anunt trimis de coabe care zice " vand abonament peluza I 450 0721145783 " . Sper ca am putut sa fiu de ajutor ! :lol:
Din pacate nu mai potzi face rezervare pe net pentru abonament. Singura varianta este cea data de draculasblood ![]()