FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ABONAMENTE LA MECIURI

DB-50-RIN27.02.2005 12:45

CUM SE FACE COMANDA PE NET LA ABONAMENTE? CEI CARE STIU SUNT RUGATI SA IMI RASPUNDA SI MIE! SUNT CONVINS CA MAI SUNT ALTII CARE DORESC SA AFLE CUM SE DA COMANDA

dbd27.02.2005 12:56

Deci nu stiu cum se fac comenzi de abonamente pe net dar eu zic cand intri pe forum intra la reclame si o sa vezi un anunt trimis de coabe care zice " vand abonament peluza I 450 0721145783 " . Sper ca am putut sa fiu de ajutor ! :lol:

Bebe4ever28.02.2005 00:00

Din pacate nu mai potzi face rezervare pe net pentru abonament. Singura varianta este cea data de draculasblood :)