Desi cred ca nu o sa am prea multi de partea mea m-am saturat sa tot aud de Pele si Maradona si o sa va propun un nou sondaj unul real de care se leaga o legenda cel putin la fel de valoroasa ca si cei doi mai sus enumerati.... Dupa cum si marele Pele a recunoscut cand l-a vizitat pe George Best ca e cel mai bun jucator de fotbal care a existat la fel zic si eu.... cine nu crede sa caute si sa vada meciuri in care a jucat... nu numarul de goluri... nu capacitatea extraordinara de a dribla... nici unul din aceste lucruri duse la extrem nu fac un jucator complet... Georgio era si a fost singurul care pe langa astea avea sufletul de invingator...
Alll say: Pele =>GOOD; MARADONA => BETTER; George => BEST;


