FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Povestea Noastra!!!

sebyka25.05.2007 17:36

Pentru cei ce inca nu au aflat...in ultimul timp toata lumea joaca acest joc: pe www.povesteanoastra.ro este genial:D mai greu la inceput dar cu timpul iti dai seama ca e ushor...asa ca va dau un link sa va facetzi conturi daca vreti

http://www.povesteanoastra.ro/signup.php?rec=sebyka datzi click si intrati.

 

 

 

Si inca ceva ca sa faci bani copietzi propriul link si primesti o suma de bani pentru fiecare click primit!!!

 

 

 

Deci datzi'mi si mie un click plz!!! http://www.povesteanoastra.ro/click.php?x=sebyka

 

MS ANTICIPAT!!!