Mi se pare absolut jenant modul in care este descris stadionul fanion al Romaniei pe site`ul vostru.
In primul rand lipseste complet numarul de locuri. Pe langa acesta ati putea da numarul detaliat de locuri pe fiecare tribuna / peluza.
In al 2lea rand , ati putea prezenta mai multe date tehnice despre stadion , nocturna "x" lucsi (sau in ce dracu se masoara intensitatea luminoasa) , tabela "x" detalii tehnice (eventual poza) samd , sunt o multime de lucruri care va scapa si care sunt cel putin interesante , daca nu chiar necesare/obligatorii pentru un site care se respecta
