25.000 de spectatori pe stadionul din Brãila!Steaua București disputã astãzi, începînd cu ora 12:00, un meci amical contra divizionarei B Dacia Unirea Brãila, pe terenul celei din urmã. Stadionul Municipal din Brãila este umplut înainte de începerea meciului de 25.000 de oameni. Steaua începe în formula Martin Tudor - Keca, Rãdoi, Baciu, Neșu - Nicolițã, Lovin, D. Munteanu, Boștinã - Dinițã, Ciocoiu
Am ramas cu gura cascata ca vor fi 25'000 de spectatori la amical... Dinamo nici in derby-ul cu noi nu strange atata lume :twisted:
8)
