FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

25000sp. la un amical !!! ..dar e normal, joaca STEAUA!!!!!

Xander27.02.2005 10:02
25.000 de spectatori pe stadionul din Brãila!

Steaua București disputã astãzi, începînd cu ora 12:00, un meci amical contra divizionarei B Dacia Unirea Brãila, pe terenul celei din urmã. Stadionul Municipal din Brãila este umplut înainte de începerea meciului de 25.000 de oameni. Steaua începe în formula Martin Tudor - Keca, Rãdoi, Baciu, Neșu - Nicolițã, Lovin, D. Munteanu, Boștinã - Dinițã, Ciocoiu

 

Am ramas cu gura cascata ca vor fi 25'000 de spectatori la amical... Dinamo nici in derby-ul cu noi nu strange atata lume :twisted: :D 8)

Xander27.02.2005 10:10

Min3'GOOOL Steaua!!! Nesu a centrat de pe stînga, iar Dinitã, din 4 metri, a plasat balonul sub transversalã cu lat bine plasat.

ADRIAN PACURAR27.02.2005 12:17

E Forza Steaua PE GAZON

dbd27.02.2005 13:01

25'000 de oameni la un amical in Braila ???

Cica majoritatea Brailenilor sunt Stelisti.

Dinamo cu Rapidcred ca in total nu au atatia spectatorii in tot universul :lol: :twisted: :evil: