FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Www.master-league.myforum.ro

GOD23.05.2007 15:36

Jucatori de FIFA cine vrea sa se inregistreze in Campionatu http://master-league.myforum.ro Sunteti bine veniti.Inscrierile se termina de azi in 2 saptamani.Suntem la inceput si avem nevoie de jucatori seriosi.