23.05.2007 15:36
Jucatori de FIFA cine vrea sa se inregistreze in Campionatu http://master-league.myforum.ro Sunteti bine veniti.Inscrierile se termina de azi in 2 saptamani.Suntem la inceput si avem nevoie de jucatori seriosi.
Jucatori de FIFA cine vrea sa se inregistreze in Campionatu http://master-league.myforum.ro Sunteti bine veniti.Inscrierile se termina de azi in 2 saptamani.Suntem la inceput si avem nevoie de jucatori seriosi.