FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum Ne Putem Proteja De Accesul Spionilor?

Valjean22.05.2007 09:23

Mereu CAMPIONI!

Am deschis acest topic cu intentia clara si obiectiva de a propune actiuni de protejare impotriva spionilor care sa "bage strambe" in cadrul AISS.De ex. acolitii lui bkl sau alti frustrati.

forever_STEAUA22.05.2007 09:32

pentru. intrebari si raspunsuri despre AISS se discuta AICI

greco22.05.2007 09:42

Discutand cat mai multe (mai ales problemele importante) la intalnirile din "realitate" (a se citi NU pe internet). Doar ca asa cei care nu sunt din Bucuresti se vor simti exclusi. Speram ca pe viitor daca vor exista multi suporteri inscrisi sa existe si cateva filiale locale care sa organizeze propriile intalniri. Numai ca e mult pana departe.

BandiT22.05.2007 11:29

daca se inscriu acoliti de-ai lui becalii sau dinamovisti..cat credeti ca vor rezista pana isi dau arama pe fata?

si atunci vor fi exclusi..pur si simplu.

deocamdata e bine sa se inscrie cat mai multi oameni pentru. a avea fonduri si oricum o sa actioneze selectia naturala, si cei care nu sunt cu sufletul la Steaua se vor exclude singuri.

Valjean22.05.2007 13:36
daca se inscriu acoliti de-ai lui becalii sau dinamovisti..cat credeti ca vor rezista pana isi dau arama pe fata?

si atunci vor fi exclusi..pur si simplu.

deocamdata e bine sa se inscrie cat mai multi oameni pentru. a avea fonduri si oricum o sa actioneze selectia naturala, si cei care nu sunt cu sufletul la Steaua se vor exclude singuri.

 

 

Sunt intru totul de acoerb cu tine BandiT, cu o mentiune simpla: noi,AISS - oameni adevarati care vom face ceva serios pentru Steaua- sa nu ne trezim cumva ca ciobanoiul de bkl a auzit de planurile noastre si sa vina cu masuri represive."Ne baga strambe" , da pur si simplu in noi. Imi aduc aminte de Spartacus si gladiatorii sai: erau cei mai tari,cucereau tot Imperiul Roman,daca vreo cativa din ei nu se inregimentau in randul romanilor.Romanii i-au batut parsiv,dar i-au batut. Asa si treaba cu AISS si acolitii oierului nepoftiti.Repet: ideea cu "cat mai multi" e buna; cu mentiunea de rigoare,ca sefii sa stie bine ce facsi cum fac.NU NE VINDEM!!!!!!!!NICIODATA.

 

 

SEMPER SUPERIORES! fularsteaua2
dbd27.05.2007 18:03

nu se discuta pe net dastea...+ ca nu trebuia topic nou !

SERGIUx11.08.2007 13:06
Discutand cat mai multe (mai ales problemele importante) la intalnirile din "realitate" (a se citi NU pe internet). Doar ca asa cei care nu sunt din Bucuresti se vor simti exclusi. Speram ca pe viitor daca vor exista multi suporteri inscrisi sa existe si cateva filiale locale care sa organizeze propriile intalniri. Numai ca e mult pana departe.

 

 

In braila doreste cineva sa faca un Fan Club ceva legat de Steaua, are o terasa pe malul dunarii la care se vad toate meciurile Stelei si ma intreba ce demersuri ar trebui si unde sa faca ceva de genu asta

SSK12.08.2007 11:12

Din punct de vedere legal, nu stiu daca e posibil sa devina o filiala a AISS. Insa solutia, ca imagine, e simpla. Baietii de-acolo se inscriu in AISS si faptic devin o filiala a AISS. Iar noi vom avea grija sa-i promovam ca atare. Ca doar n-o sa le ceara nimeni acte pe asa ceva.

 

Iar ulterior, o sa putem incerca si anumite colaborari intre AISS-mama si AISS-Braila :)

Radeni_Stelistul15.12.2007 17:58

lasa sa intre spioni...sa vada si sa moaar de ciuda ca ei nu vor fi ca stelistii NICODATA!!!FORZZA Steaua!!