Va recomand sa intrati pe http://www.bt.mafiotzii.ro/ , trebuie sa va inregistrati (GRATIS) si veti putea downloada TOT MECIUL!!!! Adica REPRIZA 1,2,PRELUNGIRI + PENALTY.. CALITATE SUPER.. e cam 1Gb. Cred ca merita efortul, pt ca asa un meci merita pastrat in arhiva 8)
.
Eu ieri am vazut ca a aparut pe net meciu si m-am bucurat f.tare 8O
8) .. deja mai am de tras numai prelungirile..![]()
