FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TOT MECIUL PE VIDEO PE NET !!!

Xander27.02.2005 09:42

Va recomand sa intrati pe http://www.bt.mafiotzii.ro/ , trebuie sa va inregistrati (GRATIS) si veti putea downloada TOT MECIUL!!!! Adica REPRIZA 1,2,PRELUNGIRI + PENALTY.. CALITATE SUPER.. e cam 1Gb. Cred ca merita efortul, pt ca asa un meci merita pastrat in arhiva 8) :D .

Eu ieri am vazut ca a aparut pe net meciu si m-am bucurat f.tare 8O :D 8) .. deja mai am de tras numai prelungirile..:)

dbd01.03.2005 13:21

thanks dar l-a bagat si George pe fcsteaua...nutot dar ce-i mai important !

Neaga8801.03.2005 17:46

IEEEEEEEEEEEEEEE .... DE CAND CAUTAM :D !!! NOOOORMAAAL CA-L DOWNLOADEZ :D ! Europaaaa Steaua, Romaniaaaaa STEAUAAA, Oriundeeee Steaua ! CAMPIONII DIN Ghencea !

Neaga8801.03.2005 18:12

daca-mi zici si cu ce se deschid fishierele cu extensie .torrent Xander ... esti cel mai tare :( ...

dbd02.03.2005 06:40

da nici la mine n-a mers ...s-a downlodat in 6 secunde dar nu se poate deschide si sunt si membru.

Iti trebuie un anumit program ,eu am Windows Media Player. ?!