26.02.2005 18:16
Am vazut aseara la televizor ca Jiji zicea ca vrea sa faca din stadionul Ghencea un stadion European.Nu numai sa repare gazonul care spunea ca nu-i nici o porblema ca (,) costa numai 400-500 de mi de dolari,dar vrea sa mareasca si tribunele. E daca el considera ca nu-i nici o problema de bani atunci de ce nu o face ?
