FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce va face JiJi cu stadionul Ghencea ?

dbd26.02.2005 18:16

Am vazut aseara la televizor ca Jiji zicea ca vrea sa faca din stadionul Ghencea un stadion European.Nu numai sa repare gazonul care spunea ca nu-i nici o porblema ca (,) costa numai 400-500 de mi de dolari,dar vrea sa mareasca si tribunele. E daca el considera ca nu-i nici o problema de bani atunci de ce nu o face ?

Xander26.02.2005 21:29

a zis ca costa 4000-5000e (sau chiar 50'000)..nu 500..Si a zis ca va investi in memontu cand stadionu va fi al clubului...adica al lui :evil: .. A mai zis ca daca stadionu va fi dat Stelei, va mari tribunele cu inca 10'000 de locuri :).

Eu unu nu mai cred nimic din vorbele 'goale' ale acestui oier..

dbd27.02.2005 05:26

Dar de ce sa nu mai credem ca el vrea sa faca stadionul ca unu european...si in plus crezandu-l nu pierdem nimic...