FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Golul Sezonului

c.ronaldo1720.05.2007 10:25

Care credeti ca a fost cel mai frumos gol al Stelei din acest sezon. Am incercat sa pun la chestionar cateva din cele mai frumoase.

 

Atentie: Cel mai frumos gol, nu cel mai important!

predatorpulse720.05.2007 10:46

Imi e greu sa aleg dar pentru mine cele mai frumoase goluri ale Stelei in acest sezon sunt golurile 3 si 4 de la Kiev marcate de dicanio.

Primul lovitura libera de la vreo 25-30m superb executata iar a 2-a o faza contra-atac superba finalizata cu o scarita umilitoare pentru dynamo din Kiev,o echipa cu un buget de vreo 4 ori cat al nostru.

pentru mine au fost si importante si frumoase pentru ca au fost marcate in CL,dupa o pauza de 10 ani.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Dragoshel20.05.2007 10:46

VIDEO TOATE GOLURILE

 

Toate golurile ale lui Dica din meciul cu Dynamo Kyev AICI

 

Gol Dica in meciul cu Lyon, in josul paginii

 

Gol Thereau cu Jiul AICI

 

Gol Ovidiu Petre cu Poli AICI

 

Gol Iacob cu National AICI

 

 

Cred ca cele mai frumoase goluri sunt ale lui Dica cu Kyev

Wally20.05.2007 13:29

Am votat golul egalizator al lui Dica din meciul cu Dinamo Kiev din Ghencea...un gol absolut superb...

c.ronaldo1720.05.2007 14:05

Cel mai mult mi-a placut golul lui Cyril Thereau din meciul cu Jiul. Mi-a amintit de un gol al altui francez, Zidane din finala UCL cu Leverekusen.

Wally20.05.2007 14:36

Ar mai fi si golul lui Ochirosii din meciul cu Otelul...un alt gol superb...