Care credeti ca a fost cel mai frumos gol al Stelei din acest sezon. Am incercat sa pun la chestionar cateva din cele mai frumoase.
Atentie: Cel mai frumos gol, nu cel mai important!
Care credeti ca a fost cel mai frumos gol al Stelei din acest sezon. Am incercat sa pun la chestionar cateva din cele mai frumoase.
Atentie: Cel mai frumos gol, nu cel mai important!
Imi e greu sa aleg dar pentru mine cele mai frumoase goluri ale Stelei in acest sezon sunt golurile 3 si 4 de la Kiev marcate de dicanio.
Primul lovitura libera de la vreo 25-30m superb executata iar a 2-a o faza contra-atac superba finalizata cu o scarita umilitoare pentru dynamo din Kiev,o echipa cu un buget de vreo 4 ori cat al nostru.
pentru mine au fost si importante si frumoase pentru ca au fost marcate in CL,dupa o pauza de 10 ani.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
VIDEO TOATE GOLURILE
Toate golurile ale lui Dica din meciul cu Dynamo Kyev AICI
Gol Dica in meciul cu Lyon, in josul paginii
Gol Thereau cu Jiul AICI
Gol Ovidiu Petre cu Poli AICI
Gol Iacob cu National AICI
Cred ca cele mai frumoase goluri sunt ale lui Dica cu Kyev
Am votat golul egalizator al lui Dica din meciul cu Dinamo Kiev din Ghencea...un gol absolut superb...
Cel mai mult mi-a placut golul lui Cyril Thereau din meciul cu Jiul. Mi-a amintit de un gol al altui francez, Zidane din finala UCL cu Leverekusen.
Ar mai fi si golul lui Ochirosii din meciul cu Otelul...un alt gol superb...