haideti sa incepem o petitie online sa vedem cati suntem cei care vrem ca oieru sa plece,si sa fie mediatizata puternic de catre AISS....
in functie de numarul nostru am putea derula pe viitor proiecte de amploare si mai mare....trebuie sa-i demonstram oierului ca nu suntem cativa derbedei cum crede el, ci ca majoritatea stelistilor sunt impotriva lui !
eu unul nu prea ma pricep sa incep o asemenea petitie, poate se gaseste altcineva ....
