FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petitie Online "Becali Pleaca Din Ghencea"

Matteo16.05.2007 22:41

haideti sa incepem o petitie online sa vedem cati suntem cei care vrem ca oieru sa plece,si sa fie mediatizata puternic de catre AISS....

 

in functie de numarul nostru am putea derula pe viitor proiecte de amploare si mai mare....trebuie sa-i demonstram oierului ca nu suntem cativa derbedei cum crede el, ci ca majoritatea stelistilor sunt impotriva lui !

 

eu unul nu prea ma pricep sa incep o asemenea petitie, poate se gaseste altcineva ....

weeezer16.05.2007 22:46

#2

 

Sunt convins ca daca va renunta la Cyril si la Elton, Becali nu va mai avea viata lunga in Ghencea.

Portocalu`17.05.2007 00:30

dupa cum afirmam si pe un alt forum eu spun ca suporterii stelisti sa initieze o petitie (on`line .. altfel nu vad cum s`ar putea) , in termeni civilizati si totusi categorici , care sa exprime nemultumirea si dezaprobarea fata de intentia de a`i vinde pe Elton si Thereaux iar aceasta petitie sa fie trimisa conducerii Stelei . Poate un asemenea gest ar putea sa`l faca pe d`nul Becali sa constientizeze ca asemenea transferuri il vor arunca definitiv in dizgratia suporterilor . Iar suporterii nu sunt cei doar cei "cateva mii de derbedei " .. sunt milioane !

 

Rog moderatorii sau cei care se ocupa de administrarea acestui site , daca sunt in asentimentul nostru , sa initieze asa ceva . Sunt convins ca suporterii nu vor ramane indiferent si vor lua atitudine !

inches17.05.2007 01:06

O semnez cind va fi pusa petitia. Haideti, ca si din Frantza cred ca mai sunt in afara de mine care sa semneze !!!

sorin_77717.05.2007 09:35

Da, e o idee SUPER, numai ca nu stiu cine ar putea sa ne ajute in acest sens... Sa se stranga semnaturi...

Trebuie sa ii aratam ciobanului ca nu suntem o mana de oameni suntem milioane de suporteri stelisti care nu sunt de acord cu deciziile lui din ultima vreme... Afara ciobane din Ghencea!!!

MR.KILLER.ULTRAS17.05.2007 09:46

eu am sustinut si in trecut,ceva gen www.AFARADINGHENCEA.Ro...vedem cati suntem si apoi organizam un amplu protest(vezi **** Timisoara,la recuperarea palmaresului)...trimitem petitia conducerii,o respinge apoi trecem la violenta(il doare cand ii injuram familia)..oricum trebuie fff mult mediatizata initiativa!

Dawson17.05.2007 09:55

Puteti intra pe forumul de la www.jurnalul.ro la sectiunea Sport sau Politic. Sugestia mea este sa postati protestul la Politic, pentru ca aceea este sectiunea cea mai vizitata.

Multa bafta!

 

PS

Jurnalul National Online are zilnic aproximativ 50000 de vizitatori unici! Sunt sanse mari ca, prin intermediul acelui site, petitia respectiva sa fie luata in seama de multa lume importanta.

Meth0dMan17.05.2007 11:09

sa faca cineva un site ceva si cine intra sa voteze sa plece becalii

sorin_77717.05.2007 11:36

chiar nu se gaseste nimeni care are posibilitatea sa faca un site???

 

www.ciobaneafaradinghencea.ro (.net) (.com) (.jp) orice numai site sa fie...

catalyn_steaua17.05.2007 11:56

fularsteaua2

chiar nu se gaseste nimeni care are posibilitatea sa faca un site???

 

www.ciobaneafaradinghencea.ro (.net) (.com) (.jp) orice numai site sa fie...

in primul rand si eu sunt anti Becali in aceste zile......dar vreau sa spun o chestie...nu o sa plece din Ghencea pentru ca asa vrem noi , el e patron nu avem cum sa-l dam noi afara iar daca o sa vrea va juca toate meciurile cu portile inchise iar noi nu putem face nimik, asa ca in momentul de fata va trebui sa facem noi primul pas si sa ne cerem scuze fata de el asa poate il convingem sa nu-i vanda pe Thereau si Elton pentru ca daca asta se va intampla va fi numai si numai din cauza noastra..Becali vrea sa se razbune pe noi........ forzateaua

Dragoshel17.05.2007 12:18

Ba cred ca putem sa il facem sa plece, ii stricam imaginea si asa patata in continuare:D

Portocalu`17.05.2007 12:53

Eu cred ca nu trebuie site`uri s.a.m.d . Doar o petitie pe care sa o semnam si sa fie trimisa conducerii Stelei . Cred ca principala prioritate e ramanerea la echipa a lui Elton si Thereaux , nu indepartarea lui Gigi Becali . Daca vinde acesti jucatori , mai conteaza daca pleaca sau nu ? oricum aduce indeajunse prejudicii echipei . Haideti ... e chiar asa de greu de facut o petitie ? on`line ? :)

 

Ps : Daca ar avea succes , aceasta petitie ar putea ajunge chiar si sa fie mediatizata ceea ce ar constitui un bun avantaj pentru suporteri

forever_STEAUA17.05.2007 13:06
in momentul de fata va trebui sa facem noi primul pas si sa ne cerem scuze fata de el

 

Ori glumesti, ori esti Argaseala...

puyol17.05.2007 13:06

wowww, petitie online ? eu i-as gasi imediat o intrebuintare...

 

 

fularsteaua2

in primul rand si eu sunt anti Becali in aceste zile......dar vreau sa spun o chestie...nu o sa plece din Ghencea pentru ca asa vrem noi , el e patron nu avem cum sa-l dam noi afara iar daca o sa vrea va juca toate meciurile cu portile inchise iar noi nu putem face nimik, asa ca in momentul de fata va trebui sa facem noi primul pas si sa ne cerem scuze fata de el asa poate il convingem sa nu-i vanda pe Thereau si Elton pentru ca daca asta se va intampla va fi numai si numai din cauza noastra..Becali vrea sa se razbune pe noi........ forzateaua

 

unde te crezi ma ?

FlaviusCH17.05.2007 13:20

Ar fi chiar buna o petitie antibecali. O semnez eu si inca vreo 20 de prieteni de-ai mei. As promova-o peste tot pe unde as putea. Nu-l mai suport pe ciobanul asta.

 

steagcruce2

Taker17.05.2007 16:23

Si stelisti din Timis sunt cu voi steag2 .Bazati-va si pe noi. Daca ati trece si pe aici sa semneze.

danielcristian17.05.2007 18:44
fularsteaua2

in primul rand si eu sunt anti Becali in aceste zile......dar vreau sa spun o chestie...nu o sa plece din Ghencea pentru ca asa vrem noi , el e patron nu avem cum sa-l dam noi afara iar daca o sa vrea va juca toate meciurile cu portile inchise iar noi nu putem face nimik, asa ca in momentul de fata va trebui sa facem noi primul pas si sa ne cerem scuze fata de el asa poate il convingem sa nu-i vanda pe Thereau si Elton pentru ca daca asta se va intampla va fi numai si numai din cauza noastra..Becali vrea sa se razbune pe noi........ forzateaua

Cati ani ai tu,Catalyn?10? 12? Ce scuze iti trebuie,mah? Du-te tu la el in Pipera la cioban si cere-i scuze,poate iti da si vreo 50 de euro...

Wally17.05.2007 19:23
Ori glumesti, ori esti Argaseala...

Bine spus...cum sa ne cerem noi scuze fata de el? Nici gand...cred totusi ca ar trebui sa fie invers

Za Best18.05.2007 14:31

Sa-si ceara Becali scuze?Never!Nu si-a cerut scuze in viata lui...nici macar nu stie ce-s alea...in fine,eu sunt de acord,o sa fiu un semnatar bucuros al Petitiei anti-Fekali,desi nu stiu daca va avea un efect...

IONUTZ-CIPRIAN19.05.2007 09:09

Sie u ma gandesc ca si voi ce sa facem sa-i aratam ciobanului ca toata tara este impotriva lui,inafara de cei care primesc bilete banii etc,daca se poate face ceva,sper sa apara pe aici!!Sa-i dam lui Jiji FERNANDEL cea ce merita!!!