16.05.2007 15:17
Anul acesta se organizeaza CUPA ROMCAR MOTORS 26-27.05.2007 unde se desemneaza cel mai bun executant de lovituri libere din tara ! Ce jucator din lotul Stelei merita sa reprezinte Steaua in acest concurs ?
Anul acesta se organizeaza CUPA ROMCAR MOTORS 26-27.05.2007 unde se desemneaza cel mai bun executant de lovituri libere din tara ! Ce jucator din lotul Stelei merita sa reprezinte Steaua in acest concurs ?
Cred ca ar merita Vasilica Cristocea! Mi se pare cel mai bun executant de faze fixe din lotul Stelei...
Nu conteaza cine merita , ci doar ce vrea Il Ciobandante sa trimita acolo
asta daca vrea o astfel de competitie ca pana acum cred ca Steaua e singura fara reprezentant
Mie mi-ar placea sa nu mearga nici un stelist, numai asa ca sa nu le iasa asa bine celor de la caracatita.