FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concursul Romcarmotors - Cel Mai Bun Executant De Lovituri Libere !

Dj.P@uL16.05.2007 15:17

Anul acesta se organizeaza CUPA ROMCAR MOTORS 26-27.05.2007 unde se desemneaza cel mai bun executant de lovituri libere din tara ! Ce jucator din lotul Stelei merita sa reprezinte Steaua in acest concurs ?

Wally16.05.2007 18:52

Cred ca ar merita Vasilica Cristocea! Mi se pare cel mai bun executant de faze fixe din lotul Stelei...

AmuntBoy16.05.2007 19:27

Nu conteaza cine merita , ci doar ce vrea Il Ciobandante sa trimita acolo

asta daca vrea o astfel de competitie ca pana acum cred ca Steaua e singura fara reprezentant

George Stan16.05.2007 22:31

Mie mi-ar placea sa nu mearga nici un stelist, numai asa ca sa nu le iasa asa bine celor de la caracatita.