FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricoul lui Lacatus , e posibil sa se retraga!

ADRIAN PACURAR25.02.2005 18:57

Am vazut pe TV Sport , ca tricoul lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] e posibil sa fie retras , stim ce a insemnat Laca pt noi , cum considerati aceasta decizie .

Virgil25.02.2005 19:54

O mare prostie.Amintirea lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] jucator,poate fi cinstita si altfel.

gianini25.02.2005 22:30

sustin ideea retragerii tricoului si spun chiar sa se construiasca o statuie in fata stadionului asa cum are oblemenco la Craiova.

Xander26.02.2005 21:56

sunt perfect deacord cu gianini. [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] reprezinta Steaua !

dbd27.02.2005 14:02

si eu sunt deacord cu gianini.Sa i se fac si o satuie...dar din ce material ???

sorin_77728.02.2005 14:48

lasati mai oameni buni omul sa-si traiasca viatza si apoi sa ii facem o statuie...Acest lucru este la fel de nasol ca numele Stadionului din Constantza, "Gheorghe Hagi". Cum ar fi sa vina [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ca antrenor peste cativa ani la Steaua si cand intra pe poarta sa vada o statuie a lui iar pe soclu sa scrie "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] - nascut la 5 aprilie 1964", asteptand astfel data zilei trecerii in nefiintza...

 

Poate sa fie o statuie dar dupa incetarea din viatza si in nici un caz cu datele vietii ci mai degraba cu "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] - Sevilla 7 mai 1986"...

 

iar cu numarul 7 eu l-as da de anul viitor lui Cristea... El poate sa fie un al doilea [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].... Dar ce s-a retras numarul lui Hagi de la Nationala?

dbd28.02.2005 15:21

ai dreptate...ce va zice Laca cand va vedea statuia...dar eu cred ca nu-i o idee foarte rea sa i se retraga numarul...iar de chestia de a se retrage numarul lui Hagi de la nationala ;....se pare ca se crede ca nu va mai fi nimeni asa de bun ca el ca sa-i poarte numarul tricoului...o previziune despre viiztor:....prezentatorii prezinta un meci intre ro si germania...:

-Conroleaza bine jucatorul nostru cu numarul 12708,care cred ca este...

-Se pare ca s-a accidentat numarul 10991. :lol: :wink:

horse3701.03.2005 16:20

mai baieti! dar Marcel Raducanu, Dumitru, Iordanescu si cu voia voastra Gica Hagi!? pai daca am face la fiecare o festivitate de retragere am ramane fara numere de la 1 la 11. si cred ca toti ar merita.

[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a preluat un numar si l-a lasat acolo de unde la luat.

si ca o parere foarte personala, nu tot ce vine de la americani e bun si de luat ca model. vezi nba

SteFan01.03.2005 17:50

Eu sunt pt retragere . Nu trebuie sa uitam ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] reprezinta ca performanta jumatate din ce a realizat Steaua(din acest punct de vedere nu se compara cu nici o alta mare glorie a Stelei).Iar daca nu i se va retrage tricoul acesta trebuie dat cuiva care merita nu unor jucatori de mana a doua .In momentul de fata Cristea imi aduce aminte de [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] .

sorin_77701.03.2005 20:50
In momentul de fata Cristea imi aduce aminte de [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] .

 

Asta chiar imi place...

De la anul Cristea sa aiba 7 pe spate....

dbd02.03.2005 06:11

sa vedem cat va mai evolua si Cristea ca sa poata sa poarte nr 7 la anul !