FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Si uite ca a avut dreptate!

kyd25.02.2005 18:54

Cand Gigi spunea dupa meciul tur ca il vrea pe Cristea in teren toti am zis ca nu e bine asa.nu e bine ca un patron sa impuna jucatori in echipa de start.Cristea a fost titular dar nu vom sti daca Zenga chiar cu el incepea sau la bagat doar ca a vrut patronu.Pana la urma patronu a avut noroc si Cristea a facut un joc foarte bun ca si toata echipa.

Si uite ca a avut dreptate :!: :!: :!:

Xander26.02.2005 22:25

incepea sigur cu el titular.. pt ca trebuia sa joace ofensiv, si alta varianta inafara de Cristea nu mai avea (Neaga fiindca in celalalt capat de lume...)

dbd27.02.2005 13:57

stie Gigi ce stie :!: 8)