25.02.2005 18:54
Cand Gigi spunea dupa meciul tur ca il vrea pe Cristea in teren toti am zis ca nu e bine asa.nu e bine ca un patron sa impuna jucatori in echipa de start.Cristea a fost titular dar nu vom sti daca Zenga chiar cu el incepea sau la bagat doar ca a vrut patronu.Pana la urma patronu a avut noroc si Cristea a facut un joc foarte bun ca si toata echipa.
Si uite ca a avut dreptate :!: :!: :!:
