FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Trenuletul Forumistic

Za Best14.05.2007 11:12

E simplu... userul care posteaza mai sus este descris(de catre un alt user) sub doua aspecte: Bun si Rau! Si asa mai departe... (daca mai este un topic asemanator, rog ca aceasta sa fie sters)!