aseara am postat citeva mesaje pe forum si la articolele din prima pagina, cu userul felix4you2002. in urma acestor articole, am fost banat:
Autentificat ca: felix4you2002 ( Iesire )
Panoul Meu ? Vizualizati ultimele postari noi ? Asistentul Meu ? Prieteni ? 0 Mesaje Personale Noi
Steaua Bucuresti Forum
Mesaj al Forumului
Ne pare rau, dar a intervenit o eroare. Daca nu sunteti sigur cum sa utilizati o functie, sau nu stiti de ce ati primit acest mesaj de eroare, incercati sa cautati mai multe informatii in fisierele de ajutor.
Eroarea aparuta a fost:
Contul dumneavoastra a fost suspendat temporar. Aceasta suspendare expira la data de Feb 5 2010, 11:03 PM.
Motivul Suspendarii:
<#MABSUT#>
am cautat la "Avertismente, cartonase, eliminari " si nu am gasit deloc motivul banarii mele si nici autorul acestei banari. poate ma lamureste cineva de motivul si autorul , ca sa stiu macar cu ce am gresit si fata de cine.
si daca tot este cenzura, macar puneti un anunt in pagina de start a forumului in care sa se specifice ca nu sunt acceptate parerile contrare moderatorilor. tin sa precizez ca nu am injurat si jignit pe nimeni, poate doar pe cineva anume caruia i-am spus ca instiga la violenta prin articolul postat, in loc sa-si faca treaba de moderator
