13.05.2007 13:01
Va rog frumos sa ma ajuntatzi si pe mine ...nu pot sa completez formularu'....si imi doresc sa fac parte din aceasta asociatzie...Multumesc anticipat!
Va rog frumos sa ma ajuntatzi si pe mine ...nu pot sa completez formularu'....si imi doresc sa fac parte din aceasta asociatzie...Multumesc anticipat!
incearca sa-l downloadezi aici: http://www.AISS.ro/images/stories/AISS.pdf