FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu Imi Merge Sa Completez.....

madutzu0713.05.2007 13:01

Va rog frumos sa ma ajuntatzi si pe mine ...nu pot sa completez formularu'....si imi doresc sa fac parte din aceasta asociatzie...Multumesc anticipat!

bodanelu13.05.2007 13:05

incearca sa-l downloadezi aici: http://www.AISS.ro/images/stories/AISS.pdf