Ciobanul a pus o presiune enorma pe Cristea. Iar Cristea da semne ca nu-i poate face fata...
La Valencia a ratat, acum, dupa 40 de minute in meciul de la Bucuresti mai mult a stricat fazele. Oricum a reusit sa fie sub Dica, performanta greu de atins...
Prostia lui Gigi il va distruge. Sper ca cineva sa se trezeasca si sa-l opreasca pe "marele cioban" sa mai distruga un fotbalist (in stilul specific al familei sale).
Cristea are nevoie de ajutor. Si e mult prea neexperimentat ca sa joace titular. In retur e datoria noastra sa fim alaturi de el !!!
