11.05.2007 22:03
priviti imaginile de aici :
http://ultrasspirit.com/photo/thumbnails.php?album=39
chiar se pricep ... eu am ramas uimit ...
priviti imaginile de aici :
http://ultrasspirit.com/photo/thumbnails.php?album=39
chiar se pricep ... eu am ramas uimit ...
Nu e chiar asa cu ultrasi astia din tunisia. uite poza asta :
http://ultrasspirit.com/photo/displayimage...um=39&pos=2
asta e galeria lu' Livorno "Tifare e un dovere" este motto-ul lor .
Totusi vad ca apar si mesaje in araba...oricum frumoase pozele...sunt buni, dar nu sunt cautati :lol:
@Wally
Da ai dreptate dar eu vorbeam doar de poza asta :