FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ultrasii Din Tunisia

dbd11.05.2007 22:03

priviti imaginile de aici :

 

http://ultrasspirit.com/photo/thumbnails.php?album=39

 

chiar se pricep ... eu am ramas uimit ...

gabrieluno12.05.2007 17:30

:) Nu e chiar asa cu ultrasi astia din tunisia. uite poza asta :

http://ultrasspirit.com/photo/displayimage...um=39&pos=2

 

asta e galeria lu' Livorno "Tifare e un dovere" este motto-ul lor .

Wally13.05.2007 09:30

Totusi vad ca apar si mesaje in araba...oricum frumoase pozele...sunt buni, dar nu sunt cautati :lol:

gabrieluno13.05.2007 10:36

@Wally

 

Da ai dreptate dar eu vorbeam doar de poza asta :

 

 

http://ultrasspirit.com/photo/displayimage...um=39&pos=2

fantomass_boss09.06.2007 16:02