11.05.2007 09:58
Deci jocul asta e prea tare .... intrati sa vedeti ce fetze sunt la Steaua ..... mori ... is prea adevarate .... mori acolo pe loc ..... uite intra aici http://www.fansoccerromania.createforum.us ... te inregistrezi ... si dai acolo in stanga la stema de la Liga 1 Burger .... apoi la Steaua .... prea adevarate fetzele
deci http://www.fansoccerromania.createforum.us .... si nu uita sa te inregistrezi ... ca asa nu merge sa dai la Steaua .... ms ![]()
..... http://www.fansoccerromania.createforum.us
