In semn de solidaritate cu Neaga,Zenga va refuza sa stea în aceasta seara pe banca Stelei,si va privi meciul din tribuna.Va fi ultimul sau meci la Steaua.Ciobanul i-o cocea de mult si ieri în sfârsit i-a spus-o.Va fi vândut aceleiasi echipe coreene la care a fost vândut Neaga.
Nu este nimic adevarat din stirea de mai sus.Linistiti-va!Am construit acest scenariu gândindu-ma ca Gigi poate face oricând ceva care sa ne socheze.Am vrut doar sa arat impactul pe care l-ar avea la suporteri aceasta pseudo-stire.
Dar sa stiti ca e posibil.Asa încât e mai bine sa fiti pregatiti.
