23.02.2005 21:58
Sa vedem si noi cam catzi dintre cei de aici se duc maine pe stadion ... dar sa fitzi SINCERI ! ![]()
Sa vedem si noi cam catzi dintre cei de aici se duc maine pe stadion ... dar sa fitzi SINCERI ! ![]()
Eu am totusi un motiv de a nu veni : Sunt in alta tara si e imposibil de a veni...dar imi pare rau...mai ales ca aici singurele canale pe care le prindem sunt TVRi TVR 1 si TVR 2 care daca e sa prezinte meciul aici il codeaza si nu il poti vedea... dar am radio sau poate canale spaniolesti... !!!
Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!