23.02.2005 20:07
Bai ... ce dreacu e linishtea asta aicea ma ? Intratzi si voi sa vb ... ca maine joaca Steaua !! :lol: :twisted:
Bai ... ce dreacu e linishtea asta aicea ma ? Intratzi si voi sa vb ... ca maine joaca Steaua !! :lol: :twisted:
Si azi ,joi, este aceeasi liniste ca cea de ieri !
Mirama-si !!
Stie careva cati vom fi pe Ghencea in asta seara ??
_________________
FORZA Steaua !!!!!!