FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TREZIREA BUEEEEY ! MAINE JOACA STEAUA !

Neaga8823.02.2005 20:07

Bai ... ce dreacu e linishtea asta aicea ma ? Intratzi si voi sa vb ... ca maine joaca Steaua !! :lol: :twisted:

dbd24.02.2005 13:49

Si azi ,joi, este aceeasi liniste ca cea de ieri !

Mirama-si !!

Stie careva cati vom fi pe Ghencea in asta seara ??

_________________

FORZA Steaua !!!!!!

Neaga8824.02.2005 15:32
:) pey eu in 20 de min plec pe stadion ... si oricum pana nu se termina meciul, nu cred ca va mai intra cineva pe forum :) ... deci tot linishte :) ! Forza Steaua VINCI PER NOI ! pey nu stiu exact catzi or sa fie ... dar tzinand cont ca numai sunt bilete, io cred ca or sa fie cel putzin 25.000 si sper ...