si dupa 2 minute sa ma opresc vazand ca nu ma sustine nimeni ?
Asta in cel mai bun caz, ca s-ar putea sa te opreasca vreun lider cu vreun pumn...
Tineti minte cum isi dorea Elena Ceausescu: "Liniste, tovarasi!".
In '89 lumea nu a acceptat compromisul.
Acum dictatorul a dorit liniste si "baietii destepti" (vb lui Basescu) imediat i-au dat ascultare.
Galeria Stelei este prima din lume santajata de un cioban.
Repet, ne meritam ironiile si batjocura altora.
Vad ca tiganii spre exemplu au luat atitudine imediat cand nu le-a convenit ceva.
Ce sa mai... ma astept sa-mi spuneti "du-te si tine cu subpodarii daca nu-ti convine".
