FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Repere...

«12»
fedora09.05.2007 13:42
si dupa 2 minute sa ma opresc vazand ca nu ma sustine nimeni ?

Asta in cel mai bun caz, ca s-ar putea sa te opreasca vreun lider cu vreun pumn...

Tineti minte cum isi dorea Elena Ceausescu: "Liniste, tovarasi!".

In '89 lumea nu a acceptat compromisul.

Acum dictatorul a dorit liniste si "baietii destepti" (vb lui Basescu) imediat i-au dat ascultare.

 

Galeria Stelei este prima din lume santajata de un cioban.

Repet, ne meritam ironiile si batjocura altora.

Vad ca tiganii spre exemplu au luat atitudine imediat cand nu le-a convenit ceva.

Ce sa mai... ma astept sa-mi spuneti "du-te si tine cu subpodarii daca nu-ti convine".

d4n109.05.2007 13:45

Dumnezeu sa'l ierte pe Octavian Paler. Cu parere de rau pareti a fi uitat tocmai acest lucru, probabil de mii de ori mai important decat Dinamo, Becali sau chiar noi insine.

dodosteaua09.05.2007 16:31

mai injositor decat ce spui acolo este sentimentul pe care il simt in aceste momente milioane de stelisti.... MOARTE OIERULUI FORZAA Steaua MEREU CAMPIONI

«12»